REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Boba Fett doczeka się swojego filmu

Jedna z krążących od dawna teorii najprawdopodobniej okaże się prawdziwa. Jak informuje portal The Wrap, bohaterem drugiego spin-off "Gwiezdnych wojen" będzie Boba Fett, jeden z najbardziej znanych łowców nagród w całej Galaktyce.

05.05.2015
10:30
Boba Fett doczeka się swojego filmu
REKLAMA
REKLAMA

Akcja drugiego spin-offu rozgrywać się będzie pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w III i IV odsłonie "Gwiezdnych wojen" i skupiać się będzie na początkach kariery legendarnego Boby Fetta, zanim jeszcze został on postrachem wszystkich żyjących z wyrokiem istot w Galaktyce. Boba Fett to klon innego łowcy nagród - Jango Fetta, wychowywany przez niego jako syn. Wszelkie szczegóły dotyczące tego filmu nie są jeszcze znane.

Żaden przedstawiciel Disneya nie skomentował tych doniesień.

boba fett gwiezdne wojny
REKLAMA

Przypomnijmy, że pierwszy z trzech zapowiedzianych spin-offów "Gwiezdnych wojen", zatytułowany "Rogue One", opowiadać będzie o grupie Rebeliantów zamierzających wykraść plany pierwszej Gwiazdy Śmierci. Ostatni, jeśli wierzyć plotkom, poświęcony będzie Obi-Wanowi Kenobiemu lub Hanowi Solo.

W miniony piątek z reżyserii drugiego spin-offu "Gwiezdnych wojen" zrezygnował Josh Trank - powody jego decyzji nie zostały podane do publicznej wiadomości. Nie wiadomo, czy w jakikolwiek sposób wpłynie to na plany Disneya dotyczące zaplanowanej na 2018 rok premiery.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA