REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

BoJack Horseman wraca do Netfliksa. Znamy datę premiery 5. sezonu

Fani animowanego człowieka-konia mogą odetchnąć z ulgą. BoJack Horseman „osobiście” poinformował o dacie premiery 5. sezonu swojego serialu. Nowe odcinki zobaczymy już we wrześniu tego roku.

27.06.2018
20:04
BoJack Horseman 5 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Grał w sitcomie z lat 90., pogrążył się w hedonizmie, próbował wydać autobiografię i tchnąć w swoją karierę nowe życie. I praktycznie na każdym kroku ranił swoich bliskich, którzy jeden po drugim go opuszczali. Wielbiciele aktora z głową konia mogą paradoksalnie odetchnąć z ulgą, bo to z pewnością nie koniec jego cierpień.

BoJack Horseman wróci w 5. sezonie serialu.

O nowych odcinkach było wiadomo już od września 2017 roku. Animowana produkcja jest jedną z najlepiej ocenianych pozycji spod znaku Netflix Originals. Choć pozornie BoJack Horseman wydaje się być pokręconą kreskówką dla dorosłych, w której nie brakuje humoru, to nie raz więcej tu osobistego dramatu niż w setkach innych tytułów. Każdy kolejny sezon zyskuje uznanie odbiorców, więc porzucenie tego tytułu nie wchodziło w grę.

Teraz wreszcie ogłoszono datę premiery nowych epizodów serialu. Na oficjalnym Twitterze tytułowego bohatera BoJack w charakterystyczny dla siebie sposób odpowiedział na pytanie, kiedy 5. sezon trafi do dystrybucji.

BoJack Horseman pojawi się na Netfliksie 14 września.

W poprzednim sezonie BoJack poznał Hollyhock, z którą jego relacje okazały się niezwykle skomplikowane. Mam nadzieję, że w nowych odcinkach ten wątek zostanie jeszcze rozwinięty i wzbogacony o jakieś ciekawe wydarzenia, bo z pewnością drzemie tu spory potencjał. Z kolei Diane i Mr. Peanutbutter muszą zmierzyć się z wizją rozpadu swojego małżeństwa, wyraźnie zarysowaną w ostatnim odcinku 4. sezonu.

REKLAMA

Bardzo ciekaw jestem także kontynuacji historii Todda i Princess Carolyn. Ta dwójka bohaterów także ma za sobą ciężki sezon, po którym wydawało się, że zaczynają wychodzić na prostą. Oby wszystko się utrzymało, choć znając ten serial, to nie można mieć na to zbyt wielkich nadziei.

Poprzednie sezony BoJacka Horsemana można oglądać na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA