REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Bon Jovi zagra koncert w Polsce. Bilety trafią do sprzedaży już jutro

Grupa Bon Jovi wróci do Polski, by zagrać – miejmy nadzieję – niepowtarzalny koncert. Zespół zagra w lipcu 2019 r. na PGE Narodowym.

29.10.2018
13:06
bon jovi koncert
REKLAMA
REKLAMA

Prawdopodobnie większość z nas kojarzy największe szlagiery poprockowej grupy Bon Jovi. Nic dziwnego – przeboje takie, jak Livin’ on a Prayer, Bed of Roses, You Give Love a Bad Name czy It’s My Life od wielu, wielu lat są nieustannie puszczane przez stacje radiowe. I są też, tak po prostu, dobrymi, melodyjnymi, energetycznymi kawałkami. W sam raz na wakacje czy na poprawę humoru w te co bardziej pochmurne dni.

Aktualny skład zespołu stanowią: Jon Bon Jovi (wokal, gitara), David Bryan (klawisze), Tico Torres (perkusja), Hugh McDonald (gitara basowa) i Phil X (gitara elektryczna). Od 2013 r. z zespołem nie gra już Richie Sambora.

Bon Jovi zagra na PGE Narodowym w Warszawie.

Koncert odbędzie się 12 lipca 2019 r. na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Trasa koncertowa zespołu będzie promować wydany w 2016 r. album This House Is Not For Sale.

Decyzję o uczestnictwie w tym wydarzeniu będziemy musieli jednak podjąć już teraz. Bon Jovi to bardzo popularna grupa, również w naszym kraju. Bilety rozejdą się prawdopodobnie jak ciepłe bułeczki.

Bon Jovi koncert na PGE Narodowym - bilety.

Sprzedasz biletów na koncert rusza już jutro. Plan sprzedaży wygląda następująco:

REKLAMA
  • 30 października od 9:00 dla członków fanklubu zespołu
  • 31 października od 10:00 dla klientów Citi Handlowy
  • 2 listopada od 10:00 dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation
  • 6 listopada od 10:00 w otwartej sprzedaży

Informacje na temat biletów znajdziecie na stronie Live Nation.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA