REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Bookiety - niekonwencjonalne kwiaty na Dzień Kobiet

Dziś coś dla mężczyzn znudzonych kupowaniem typowych, pozbawionych oryginalności prezentów. W ofercie bukiety, czy raczej bookiety kwiatów, które bez wątpienia zaskoczą każdą wybrankę serca.

8 marca tuż tuż. Z pewnością pamiętają o tym kobiety z najróżniejszych zakątków świata. Pytanie, czy Wy Panowie, pamiętaliście? Jeśli tak i jesteście przygotowani na ustanowione ponad sto lat temu święto, możecie dziś spać spokojnie. Jeśli nie, ta oferta może być dla Was ostatnią deską ratunku.

08.03.2013
11:30
Bookiety - niekonwencjonalne kwiaty na Dzień Kobiet - www.splay.pl
REKLAMA
REKLAMA

Kwiaty są dobrym rozwiązaniem w niemal każdej sytuacji. Niewiele jest kobiet, którym radości nie sprawia mniejsza lub większa wiązanka od czasu do czasu. Dlaczego by więc nie wykorzystać tego faktu i nie pójść o krok dalej? W kierunku kwiatoksiążek na przykład? Co prawda nie pachną, ale przetrwają zdecydowanie dłużej, niż zwyczajne kwiaty i na dłużej zdołają przykuć uwagę. Dziś w ofercie ebookiety, czyli różnokolorowe pęki e-booków.

REKLAMA

Zainteresowani tą promocją panowie mają dwie możliwości. Pierwszą z nich jest zakup bookietu róż, krwawników, czosnku lub goździków. Drugą nabycie pojedynczych e-kwiatów w cenie niższej o 30%. W skład wiązanki czerwonych róż (41,21 zł) wchodzą trzy książki z serii Osiemdziesiąt dni. Krwawniki (38,99 zł) skrywają trzy dzieła autorstwa Tess Gerritsen (Grawitacja, Autopsja, Milcząca dziewczyna) z kolei czosnek (42,54 zł) pozycje stworzone przez Charlaine Harris. Na koniec najbardziej kojarzone z Dniem Kobiet kwiaty - goździki. A w nich kobiety znane: Kora, Ariadna Gierek-Łapińska oraz Helena Rubinstein. W bookiecie taniej, jednak każda z wymienionych powyżej pozycji dostępna jest poza e-wiązanką.

Niewątpliwie dla wielu mężczyzn dużym zaskoczeniem okazał się fakt, że istnieje roślina o nazwie krwawnik. Jeszcze większym, że czosnek ma kwiaty, a nie tylko tę specyficznie pachnącą część. Jednak dziwi też cała idea promocji. Bookiet jest zdecydowanie bardziej innowacyjny, niż bukiet, jednak nie znaczy to, że lepszy. Nieszablonowy prezent? Próba wzbogacenia się przez wykorzystanie okazji? Z całą pewnością obydwa. Jeśli jednak niewiasty, którym zamierzać zrobić niespodziankę nie są fanatyczkami literatury kobiecej, lepiej postawić na to, co tradycyjne, wypróbowane i bezpieczne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA