REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kevin Hart pokaże swoje drugie oblicze. Aktor zagra najemnika w filmowej adaptacji „Borderlands” od Elia Rotha

Filmowe „Borderlands” nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Obiecujące nazwiska twórców już rozpaliły wyobraźnię graczy i widzów, a teraz dołączają do nich kolejni członkowie obsady. Lionsgate ujawniło, że w jedną z postaci wcieli się dobrze znany publiczności Kevin Hart.

26.01.2021
21:33
borderlands film kevin hart
REKLAMA
REKLAMA

O planach filmowej adaptacji słynnej serii gier „Borderlands” wiemy już od jakiegoś czasu. Dopiero od niedawna jednak pojawiają się jakieś konkrety w tej sprawie. I biorąc pod uwagę, że dotychczasowe produkcje oparte na grach wideo w większości nie cieszą się zbytnią estymą, nazwiska o jakich się mówi napawają nadzieję na coś ciekawego. Za scenariusz odpowiada bowiem Craig Mazin, czyli twórca serialu HBO „Czarnobyl”. Za kamerą stanie natomiast Eli Roth. A skoro tytuł ma mieć kategorię wiekową „R”, z pewnością jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Borderlands” — kogo zobaczymy na ekranie?

Po drugiej stronie kamery również robi się już ciekawie. Wiadomo już, że w filmie wystąpi Cate Blanchett i wcieli się w Lilith. Teraz z kolei, jak czytamy na łamach Variety, Lionsgate ujawniło, że na ekranie zobaczymy również Kevina Harta. Aktor zagra byłego żołnierza, który zdecydował się na karierę najemnika. Nie jest to postać pasująca do gwiazdora. W końcu znany jest on przede wszystkim z komedii. Niemniej może wyjść z tego coś ciekawego. Taką przynajmniej nadzieję ma Eli Roth:

Cieszę się na współpracę z Kevinem. „Borderlands” to dla niego nowe wyzwanie zawodowe i jesteśmy podekscytowani mogąc pokazać widzom jego nieznaną dotąd stronę. Jako Roland będzie niesamowity.

„Borderlands” — o czym będzie film?

REKLAMA

Według dawnych już doniesień Full Circle główną bohaterką ma być grana przez Blanchett Lilith. Legendarna złodziejka będzie musiała odnaleźć córkę szefa korporacji Atlas, a pomagać jej w tym będzie szereg współpracowników. Nie należy więc spodziewać się wiernej adaptacji gry.

W oryginale wcielamy się w wybraną postać, która prowadzona przez anioła stróża przemierza zakątki opanowanej przez kosmitów planety Pandory. W trakcie rozgrywki rozprawiamy się z licznymi, napotkanymi na swej drodze wrogami i pomagamy lokalnej społeczności, poszukując jednocześnie skarbca, skrywającego artefakt obcych. „Borderlands” jest mieszanką, łączącą w sobie elementy strzelanki i RPG. Gra zdobyła uznanie graczy i doczekała się szeregu sequeli, spin-offów, a także nowelizacji książkowych i komiksowych. Na twórcach i aktorach spoczywa więc wielka odpowiedzialność. Nie wiadomo jednak kiedy zobaczymy efekty ich pracy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA