REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Bradley Cooper i Emma Stone w historii miłosnej. "Aloha" już we wrześniu na ekranach kin

Piękna ona, piękny on i miłość w tle, a poza tym przygoda i nieco humoru. Tak zapowiada się "Aloha" film z Bradleyem Cooperem i Emmą Stone w rolach głównych. Produkcja w reżyserii Camerona Crowe'a, który także jest autorem scenariusza, trafi do polskich kin już 4 września 2015 roku. Oprócz Coopera i Stone na ekranie zobaczymy Rachel McAdams, Aleca Baldwina, Billa Murraya i Ivanę Miličević. Do Sieci właśnie trafił zwiastun filmu.

12.02.2015
13:10
Zobacz zwiastun filmu Aloha. Na ekranie Bradley Cooper i Emma Stone
REKLAMA
REKLAMA

"Aloha" opowiada historię miłosną Briana Gilcresta, związanego z wojskiem, który odnowił właśnie kontakt ze swoją dawną miłością, Tracy (Rachel McAdams). Nieoczekiwanie dla siebie Brian zakochuje się w nowo poznanej kobiecie, Ng (Emma Stone). Niepozorna dziewczyna pracuje dla amerykańskich sił powietrznych. Znajomość Gilcresta z panią żołnierz nieco skomplikuje jego relację z Tracy i będzie stanowić główną oś fabularną filmu.

REKLAMA

Akcja produkcji, jak sama nazwa wskazuje, rozgrywa się na Hawajach, w Honolulu. Jak bajkowa sceneria współgrać będzie z twardymi zasadami wojskowych? Trailer filmu zwiastuje całkiem niezły film rozrywkowy, w którym zobaczyć będziemy mogli plejadę gwiazd.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA