REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki /
  3. Dzieje się

Britney Spears wydaje autobiografię. Opisze w niej bardzo trudne doświadczenia

Ta książka z pewnością będzie nie lada gratką dla fanów Britney Spears. Gwiazda pop wydaje autobiografię. Spears bardzo szczegółowo chce opowiedzieć o swoim dzieciństwie, ale też ujawnić kulisy związków sprzed lat i zdradzić znacznie więcej o czasach, gdy była pod kuratelą swojego ojca. Na swoim Instagramie Britney pokazała okładkę książki i zdradziła, kiedy jej fani mogą spodziewać się publikacji.

12.07.2023
13:22
britney spears dzieci wywiad instagram
REKLAMA

Była, jak wiemy jedną z największych gwiazd pop lat 90. Później życie Britney Spears mocno się pokomplikowało. Trudne doświadczenia Britney przeleje na papier i już za kilka miesięcy na rynku wydawniczym ukaże się autobiografia gwiazdy pop.

REKLAMA

Britney Spears wydaje autobiografię. Opisze w niej wszystkie trudne momenty, również te związane z jej ojcem.

Z medialnych doniesień wynika, że książka ma być "brutalnie szczera" i nie zabraknie w niej głośnych wątków z życia Britney. Z autobiografii Spears dowiemy się nieco więcej o jej związkach, dzieciństwie oraz poznamy dokładniej czasy, gdy Britney była pod kuratelą swojego ojca.

Britney chce iść na całość i ujawnić wiele niewygodnych faktów, a to budzi u niektórych strach. Ludzie, którzy znają Britney, boją się tego, co może o nich napisać - informował niedawno "The Sun".

Niewykluczone, że w książce znajdą się również informacje odnośnie Kevina Federline'a, który jest ojcem synów Britney: Seana oraz Jaydena. Autobiografia Britney nazywać się będzie "The Woman in Me". Przez samą gwiazdę książka określana jest jako pamiętnik, natomiast wydawca opisuje ją jako odważną oraz zdumiewającą opowieść o wolności, macierzyństwie, sławie, wierze, nadziei oraz przetrwaniu. Jak donoszą zagraniczne portale, najciekawiej ma wybrzmieć rozdział, gdzie Spears opisuje swoje życie pod kuratelą ojca, która trwała aż 13 lat.

Autobiografia Britney Spears tuż tuż. Wiadomo, kiedy będzie premiera książki

REKLAMA

Zeznania Britney w sądzie wstrząsnęły światem, zmieniły prawo i pokazały inspirującą siłę i odwagę. Nie moglibyśmy być bardziej dumni, że w końcu pomogliśmy jej podzielić się swoją historią - podkreśla wydawca „The Woman in Me”.

Sama zainteresowana podzieliła się kilka godzin temu informacją odnośnie autobiografii. Książka Britney trafi do sprzedaży 24 października, 2023 roku. Nadchodzi... Moja historia, na moich warunkach, nareszcie - napisała gwiazda pod wideo zapowiadającym publikację.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA