REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Pierwszy odcinek anime "Brotherhood: Final Fantasy XV" już w sieci

Premierę "Final Fantasy XV", najnowszej odsłony serii gier wideo, która do sprzedaży trafi we wrześniu 2016 roku, poprzedzona zostanie emisją mini-serii anime, wprowadzającej do przedstawionych w niej wydarzeń. Pierwszy odcinek jest już dostępny. 

01.04.2016
9:04
Pierwszy odcinek anime Brotherhood: Final Fantasy XV już w sieci
REKLAMA
REKLAMA

"Brotherhood: Final Fantasy XV", bo taki tytuł nosi to anime, ma składać się w sumie z pięciu dziesięciominutowych odcinków. Seria ma być prequelem, wprowadzającym do fabuły gry - to historia poświęcona postaci Noctisa i jego spotkania z trzema bohaterami, z którymi wspólnie przemierzać będzie świat "Final Fantasy XV". Pierwszy odcinek nieoczekiwanie trafił do sieci już dziś - możecie obejrzeć go bezpłatnie w serwisie YouTube. Materiał dostępny jest bez jakichkolwiek ograniczeń regionalnych.

REKLAMA

Docelowo wszystkie odcinki mają zostać udostępnione w ten sam sposób, na ten moment nie wiadomo jednak kiedy to nastąpi. Na pewno odbędzie się to przed premierą "Final Fantasy XV", zapowiedzianej na 30 września. Oprócz anime, grę promować będzie też pełnometrażowy film, którego zwiastun możecie obejrzeć tutaj. Square Enix rozpieszcza fanów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA