REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Żona Bruce'a Willisa opublikowała poruszające wideo. Zdradziła w nim, jak radzi sobie z chorobą aktora

Bruce Willis mierzy się z postępującą szybko chorobą, demencją czołowo-skroniową. Aktorem opiekują się najbliżsi, m.in. żona, Emma Heming Willis. Niedawno amerykańska aktorka opublikowała poruszające wideo, w którym zdradziła, jak sobie radzi psychicznie z chorobą męża.

20.03.2023
8:26
Emma Heming Willis i Bruce Willis
REKLAMA

Bruce Willis choruje na demencję, co sprawia, że wymaga stałej opieki. Niedawno pojawiły się w mediach informacje, że do jego domu wprowadziła się była żona - Demi Moore, która chce wesprzeć rodzinę aktora w walce z chorobą Willisa.

REKLAMA

Emma Heming Willis opublikowała poruszające wideo.

19 marca Bruce kończył 68 lat. Na instagramowym profilu jego żony - Emmy Heming Willis pojawiło się poruszające nagranie, w którym zdradziła, że są takie momenty, gdzie jest jej bardzo ciężko.

Dzisiaj są urodziny mojego męża. Zaczęłam dzień od płaczu (...). Myślę, że jest to ważne, że widzicie mnie też od tej strony. Często dostaję wiadomości z pytaniami, jak sobie radzę w tej sytuacji. Nie mam wyboru. Chciałabym go mieć. Dodatkowo wychowuje dwójkę dzieci. Czasem w życiu jest taki moment, że po prostu musimy dać radę. Ale czuję smutek i rozpacz. Codziennie. Szczególnie dzisiaj, gdy są jego urodziny

wyznała na Instagramie.

Post amerykańskiej aktorki zalały słowa wsparcia internautów w komentarzach. Kilka godzin temu Emma opublikowała też materiał wideo zmontowany z ujęć z ukochanym mężem. To moja czysta miłość. Zawsze będę go kochać - napisała.

Bruce Willis zachorował rok temu. Zakończył aktorską karierę

REKLAMA

Rok temu bliscy Bruce'a Willisa poinformowali, że aktor zmaga się z afazją. Schorzenie objawia się zaburzeniem mowy, wynikającym z uszkodzenia mózgu. Po tej diagnozie, aktor zakończył aktorską karierę. Niestety, w tym roku choroba przybrała na sile. Zagraniczne media donosiły, że stan aktora jest tak bardzo poważny, iż nie poznaje już niektórych bliskich.

.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA