REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Demi Moore wspiera Bruce'a Willisa. Aktorka przeniosła się do byłego męża

Stan zdrowia Bruce'a Willisa jest poważny. Aktor choruje na demencję czołowo-skroniową, a schorzenie mocno utrudnia mu już komunikację z najbliższymi. Aktor wymaga opieki, a tej podjęła się nawet była żona Willisa - Demi Moore. Jak donoszą zagraniczne media, aktorka miała wprowadzić się do jego domu, by wesprzeć w opiece byłego ukochanego.

09.03.2023
10:29
Demi Moore wspiera Bruce'a Willisa
REKLAMA

Wiadomość o diagnozie Bruce'a Willisa zasmuciła jego fanów na całym świecie. Rok temu aktor zakończył karierę, gdyż postępująca demencja sprawia, że 67-letni Willis nie jest w stanie normalnie pracować. Na początku marca tego roku media obiegły informacje, iż Bruce ma problem z rozpoznaniem niektórych członków jego rodziny.

REKLAMA

Druga żona aktora Emma wciąż uczy się, jak radzić sobie z nową rzeczywistością. Bliscy Willisa zatrudnili nawet specjalistkę, zapewniającą szkolenia oraz edukację rodzinie pacjentów chorujących na demencję. Zagraniczne media donoszą, że wspomóc byłego męża w chorobie postanowiła też Demi Moore.

Demi Moore opiekuje się byłym mężem w chorobie. Wprowadziła się do jego domu.

Jak doniósł portal Radar, Demi wprowadziła się do domu Bruce'a, chcąc spędzić z nim ten trudny czas. Demi się wprowadziła i nie zamierza go opuszczać do samego końca - zdradza anonimowe źródło. Byli małżonkowie już nie pierwszy raz pokazali, że mimo iż od lat nie są razem, mogą na siebie liczyć. W mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć, na których można zobaczyć, iż w ich relacji nie brakuje przyjaźni i pozytywnych emocji. Mówiło się nawet o tym, że w czasie pandemii koronawirusa Bruce Willis miał zamieszkać z Demi Moore oraz ich córkami, z kolei obecna żona aktora Emma Heming Willis miała zajmować się w tym czasie ich wspólnymi córeczkami.

REKLAMA

Demi i Bruce są rodzicami trzech dorosłych córek

Demi Moore i Bruce Willis pobrali się w listopadzie 1987 roku. Para jest rodzicami trzech dorosłych dziś córek. Rozstali się po 13 latach małżeństwa. Z obecną żoną Emmą, aktor "Szklanej pułapki" doczekał się dwóch córek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA