REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Open'er Festival 2018 z nową gwiazdą wielkiego formatu

Szykuje się najlepszy Open’er w historii. Już na 9 miesięcy przed kolejną edycją festiwalu wiemy, kim będą najważniejsze gwiazdy imprezy.

26.10.2017
11:26
bruno mars opener
REKLAMA
REKLAMA

Ledwie dwa dni temu pisaliśmy o tym, że pierwszą gwiazdą festiwalu Open’er 2018 będzie Gorillaz, a dziś dotarła do nas informacja, że kolejnym headlinerem będzie sam Bruno Mars. Artysta zagra 7 lipca 2018 roku w Gdyni.

Open’er przyzwyczaił nas już do niezmiernie wysokiego poziomu muzycznego oraz coraz to większych gwiazd światowego formatu, ale edycja przyszłoroczna już na obecnym, czyli wstępnym, etapie zapowiada się imponująco. Nie tylko dlatego, że i Gorillaz i Bruno Mars to właściwie jedni z najgorętszych wykonawców na światowej scenie muzyki rozrywkowej, ale też ze względu na niesamowite show, jaki serwują fanom.

Bruno Mars to godny następca Michaela Jacksona i Jamesa Browna, tak muzycznie jak i scenicznie.

Jego niezwykła energia, prezencja sceniczna, świetne aranżacje utworów oraz układy taneczne tworzą imponujących rozmiarów rozrywkowy spektakl.

Nie będzie to pierwsza wizyta Bruno Marsa w Polsce. Muzyk całkiem niedawno, pod koniec maja 2017, zagrał w Krakowie. W zeszłym roku wydał swoją najnowszą płytę "24K Magic". Rok wcześniej z kolei razem z Markiem Ronsonem nagrał mega przebój Uptown Funk, który do dziś obejrzano ponad 2,7 mld razy.

REKLAMA

Ja już wiem, że na Open’er Festival 2018 wybieram się na bank. Jednocześnie ciekawi mnie, jakie jeszcze niespodzianki przygotowali dla nas organizatorzy. Pewnie wkrótce się o nich dowiemy.

Więcej szczegółów o przyszłorocznej edycji imprezy znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA