REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Dzieje się

Brytyjczycy chcieliby, aby w razie ataku kosmitów liderem ludzkości został Arnold Schwarzenegger. Arnie dziękuje za zaufanie

Stacja BLAZE TV postanowiła przeprowadzić badania na temat podejścia Brytyjczyków do UFO. Ponad połowa z 2 tys. ankietowanych stwierdziła, że wierzy w życie pozaziemskie. W pytaniu o to, kto powinien poprowadzić ludzkość w razie ataku kosmitów, wskazano natomiast Arnolda Schwarzeneggera.

19.03.2021
17:42
Arnold Schwarzenegger poprowadzi ludzkość w razie ataku kosmitów?
REKLAMA
REKLAMA

Wierzycie w kosmitów? Nie jesteście sami. BLAZE TV szykuje się do rozpoczęcia swojego UFO Week (przez cały przyszły tydzień będzie nadawać programy i filmy poświęcone przybyszom z kosmosu. Jak informuje portal Mirror, z tej okazji stacja postanowiła przeprowadzić ankietę wśród 2 tys. dorosłych osób. Zapytano ich m.in. o to, czy uważają, że istnieje życie pozaziemskie. 56 proc. badanych stwierdziło, że tak. Co więcej, ponad jedna na 10 osób (11 proc.) jest przekonana, że je widziała.

Powstrzymajcie swój sceptycyzm. Jeśli mają rację i kosmici rzeczywiście nas odwiedzą, będziemy mieć do czynienia z jednym z dwóch scenariuszy. W ramach pierwszego wzorem Szymona Hołowni zechcą nawiązać z nami dialog. Wtedy może uda nam się przetrwać spotkanie bez ofiar. Co jeśli jednak postanowią nas zaatakować? Wtedy, jak wiemy z „Predatora”, jeśli będą krwawić, będziemy mogli ich zabić. Tylko kto nas poprowadzi w tej walce? Ankietowani chcieliby, żeby był to aktor, który wypowiedział sparafrazowaną kwestię.

Stacja przeprowadzająca ankietę zapytała, kto zdaniem badanych powinien dowodzić ludzkością w wypadku ataku kosmitów.

Z listy 20 celebrytów najczęściej wskazywano Arnolda Schwarzeneggera. Sam Arnie skomentował to w swoich mediach społecznościowych:

Dziękuję za zaufanie, jakie we mnie pokładacie. Jestem gotowy służyć.

Na drugim miejscu znalazł się doświadczony w „Dniu Niepodległości” Will Smith, a na kolejnych pozycjach nie zabrakło Sir Davida Attenborough, Bruce'a Willisa czy Sigourney Weaver. Najciekawsze jednak jest to, że ósmy w tym wyścigu po przywództwo okazał się Donald Trump. Zdecydowanie przegonił obecnego prezydenta USA Joe Bidena, którego wskazano dopiero jako 20.

REKLAMA

Pełna lista celebrytów typowanych do przywództwa w razie ataku kosmitów:

 1. Arnold Schwarzenegger
 2. Will Smith
 3. Sir David Attenborough
 4. Bruce Willis
 5. Tom Cruise
 6. Harrison Ford
 7. Sigourney Weaver
 8. Donald Trump
 9. Gillian Anderson
 10. Nicola Sturgeon
 11. Chris Pratt
 12. Boris Johnson
 13. Piers Morgan
 14. William Shatner
 15. Simon Pegg
 16. Tommy Lee Jones
 17. David Duchovny
 18. Mel Gibson
 19. Kamala Harris
 20. Joe Biden
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA