REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Brytyjska premiera Sherlocka już w Nowy Rok

To znaczy, że Brytyjczycy na 18 dni przed amerykańską premierą, będą mogli zobaczyć duet Cumberbatch (Sherlock)/Freeman (Watson) w akcji i w miły sposób leczyć kaca po sylwestrowej nocy.

30.11.2013
20:13
sherlock holmes
REKLAMA

Pierwszy odcinek (z trzyodcinkowego) trzeciego sezonu - zatytułowany The Empty Hearse - swoją premierę będzie mieć 1 stycznia 2014 roku, następne epizody (The Sign Of Free oraz His Last Vow) będą emitowane odpowiednio 5 stycznia i 12 stycznia. Wszystkie odcinki będą trwać po 90 minut.

REKLAMA

Dodatkowo, mieszkańcy Londynu mogli wczoraj „nacieszyć” swe oczy widokiem karawanu z wieńcem w środku i datą premiery serialu Sherlock i przekornym hashtagiem na oknie kierowcy #sherlocklives. Cały ten ambaras z karawanem, to oczywiście część „spektakularnej” promocji BBC trwającej ech... dwa lata, czyli od 2012 roku kiedy zakończył się drugi sezon Sherlocka.

REKLAMA

Wraz z podaniem informacji na temat premiery BBC podała również opis nowego odcinka. Dowiadujemy się więc, że po wydarzeniach z Reichenbach Fall (ostatniego odcinka drugiego sezonu) dr Watson ruszył do przodu, wybierając ciepłe bambosze i spokojne życie u boku swojej ukochanej. W obliczu wielkiego zagrożenia terrorystycznego dla Londynu, „martwy” Sherlock postanawia wrócić. Jednak po dwóch latach swojej absencji, Sherlock może odkryć ze zdziwieniem, że wiele rzeczy się zmieniło.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA