REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy sezon Sherlocka już w styczniu. Zadowoleni?

Bo ja tak, chyba na żaden serial nie czekałem tak długo. Kiedy po obejrzeniu ostatniego odcinka drugiego sezonu Sherlocka mój przyjaciel powiedział mi, że kolejny sezon za dwa lata, zaśmiałem się. Później nie było mi do śmiechu jak dowiedziałem się, że to prawda.

24.10.2013
18:42
Nowy sezon Sherlocka już w styczniu. Zadowoleni?
REKLAMA

Dwa lata oczekiwania na trzecią serię? BBC wystawił widownie Sherlocka na ciężką próbę, tym bardziej, że ostatni odcinek drugiego sezonu (The Rochenbach Fall) skończył się potężnym cliffhangerem dając ogromne pole popisu internautom, którzy zaczęli się zastanawiać: „ale jak?”, „jak to możliwe?”.

REKLAMA

Oczywiście fani Benedicta Cumberbatch (odtwórcy roli Sherlocka) nie mieli na co narzekać, aktor pojawił się w nowym Star Treku (Star Trek Into Darkness) jako Kahn, w The Fifth Estate (Piąta Władza – premiera 25 października) w roli Juliana Assange, a także w nowym Hobbicie (którego premiera w Polsce odbędzie się 27 grudnia ) jako Smaug i Nekromanta. Martin Freeman też nie zniknął z pola widzenia, w końcu Bilbo Baggins sam się nie zagrał.

REKLAMA

Skoro żale zostały wylane, czas przejść do konkretów, a mianowicie dat emisji Sherlocka. Trzy nowe, 90-cio minutowe epizody pojawią się w następującej kolejności: The Empty Hearse (19 stycznia), The Sign Of Three (26 stycznia) i His Last Vow (2 lutego). Szybko przypomnę tylko dla tych, którzy z Sherlockiem nie mieli jeszcze do czynienia, że serial jest luźno oparty na książce sir Arthura Conan Doyle’a – za scenariusz odpowiedzialni są Mark Gatiss (Gra o Tron) oraz Steven Moffat (Dr Who).

Wraz z nowym sezonem, zostanie nam wyjawiona (w końcu) tajemnica tajemniczej „śmierci” Sherlocka. Fanów Sherlocka chętnych dalszych spojlerów, odsyłam do mojego poprzedniego tekstu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA