REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale /
  4. VOD

Pshemko do „BrzydUli” nie wróci, ale już dziś w serialu pojawią się SławoMiro. Kim są nowi bohaterowie?

Nowy sezon „BrzydUli” to jeden z najciekawszych powrotów w tym sezonie. Serial zalicza świetne wyniki oglądalności, a już dziś na antenie TVN7 obejrzymy  odcinek, w którym pojawią się nowi bohaterowie o tajemniczym pseudonimie SławoMiro.

22.10.2020
19:00
brzydula pshemko braciak slawo miro rogucki mohr
REKLAMA
REKLAMA

Tej jesieni do TVN7 (oraz TVN i platformy Player) po 11 latach powróciła „BrzydUla”. W nowym sezonie serialu z Julią Kamińską w roli głównej zabrakło jednak Pshemka, czyli najbardziej kultowej postaci produkcji, granej przez Jacka Braciaka. Już dziś wieczorem przekonamy się, kto zajmie jego miejsce.

Pshemko miał taką charyzmę, że zastąpić go musi aż dwóch aktorów

W obsadzie nowej „BrzydUli” ponownie znaleźli się Julia Kamińska, Filip Bobek, Maja Hirsch czy Małgorzata Socha. Czujni fani szybko odnotowali rozczarowujący fakt, że do 2. sezonu nie wrócił grany przez Jacka Braciaka projektant Pshemko, który kradł show za każdym razem, kiedy pojawiał się na ekranie. Zastąpić go ma natomiast Piotr Rogucki, a partnerować mu będzie Rafał Mohr, który to duet po raz pierwszy zobaczymy w dzisiejszym ,14. odcinku „BrzydUli”.

Jak w nowych rolach sprawdzą się panowie? O tym przekonamy się dopiero o godz. 20:00 (TVN7), ale zamieszczony na Instagramie serialu fragment daje pewien przedsmak tego, co czeka fanów tytułu w nowym odcinku:

„BrzydUla”, odc. 14: co jeszcze nas czeka oprócz duetu SławoMiro?

W dzisiejszym odcinku, oprócz debiutu duetu SławoMiro (jak nazwano parę nowych, ekscentrycznych projektantów), czeka nas garść kolejnych przygód ulubionych bohaterów. Między Alą a Beatką dojdzie do kłótni o „Bazylego”, a zbuntowana nastolatka znowu zrobi trochę zamieszania. Tymczasem Maciek zaczyna coraz gorzej znosić decyzję Uli o powrocie do pracy i czuje się zdradzony przez przyjaciółkę. Dobrzyńscy postanawiają spędzić w końcu trochę czasu tylko we dwoje i szykują się na romantyczny wieczór.

Nowy odcinek „BrzydUli” już dziś o godz. 20:00 na TVN7.

REKLAMA

Powtórki nowych odcinków obejrzycie w soboty i niedziele na na TVN. Wszystkie epizody są też dostępne na Playerze.

*Zdjęcie główne: Fot. TVN/Tomasz Urbanek/East News

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA