REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

TVN zaprezentował pierwszy zwiastun serialu „BrzydUla 2”. Jest przaśnie, ale sequel i tak będzie hitem

Największe polskie stacje telewizyjne wracają do względnie normalnej działalności po problemach wywołanych przez pandemię koronawirusa i późniejszym okresie wakacyjnym. Jako pierwszy całą ramówkę na jesień 2020 roku ogłosił TVN. Wśród największych hitów prywatnego nadawcy znalazła się „BrzydUla 2”, która dostała też własny zwiastun.

26.08.2020
18:45
brzydula 2 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Oryginalna „BrzydUla” gościła na ekranach naszych telewizorów w latach 2008-09, z czasem dorobiwszy się dużej i wiernej grupy fanów. Produkcja opowiadała o Uli Cieplak (w tej roli Julia Kamińska), która zostaje zatrudniona w renomowanym domu mody, co wprowadza jej życie na zupełnie nowe tory. Nowy sezon serialu będzie w dużej mierze kontynuować losy bohaterów poznanych przed 10 laty, ale wprowadzi do fabularnej mieszanki także kilka świeżych postaci.

Sądząc po opublikowanym przez stację TVN zwiastunie, „BrzydUla 2” nadal będzie produkcją łączącą w sobie wątki obyczajowe i romantyczne z komediowymi. Na początku 2. sezonu widzowie znajdą Ulę w szczęśliwym związku z Markiem Dobrzańskim, a w dodatku spełniającą się w roli matki. Nagromadzenie obowiązków rodzicielskich i dłuższe oderwanie od życia domu modowego sprawi jednak, że tytułowa bohaterka zapragnie wrócić do pracy. Co szybko okaże się dobrym pomysłem, bo rodzinna firma Dobrzańskiego będzie daleka od dawnej sławy i finansowej stabilności.

BrzydUla 2” pojawi się w telewizji i na VOD już w październiku. Obejrzycie nowy zwiastun.

Główne role w produkcji ponownie zagrają Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Łukasz Simlat, Krzysztof Czeczot, Dorota Pomykała oraz Dominika Kluźniak, a dołączą do nich m.in. Magdalena Koleśnik, Piotr Rogucki, Rafał Mohr i Katarzyna Żak. Kontynuacja serialu oparta na oryginalnym pomyśle Piotra Jaska i jego zespołu będzie dostępny nie tylko na antenie dwóch kanałów telewizyjnych, ale również na platformie streamingowej Player. I to właśnie na VOD odbędzie się prapremiera sequela. Więcej na temat jesiennej ramówki TVN-u przeczytacie w naszym artykule poświęconym w całości temu tematowi.

REKLAMA

Pierwszy odcinek serialu „BrzydUla 2” pojawi się 2 października na Player.pl, następnie 5 października na TVN 7 i w weekendowych blokach powtórkowych na TVN (od 10 października).

* Autorem zdjęcia tytułowego jest Tomasz Urbanek/TVN.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA