REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Media

TVN zaprezentował jesienną ramówkę. Na antenę wracają m.in. „Chyłka”, „BrzydUla” i „Usta Usta”

TVN zaprezentował w środowe południe ofertę programową na jesień. W nadchodzących tygodniach stacja postawiła zarówno na nowości, jak i na sprawdzone już formaty. Na antenę w nowej odsłonie powrócą m.in. „Usta Usta” i „BrzydUla”. Pojawi się też kilka całkiem nowych tytułów — m.in. „Totalne remonty Szelągowskiej” czy serial „Królestwo kobiet”.

26.08.2020
15:35
tvn jesienna ramowka brzydula usta krolestwo kobiet
REKLAMA
REKLAMA

Ze względu na trwającą pandemią koronawirusa, prezentacja jesiennej oferty programowej TVN przebiegła w innej formie, niż zwykle. Nową ramówkę w Centrum Praskim Koneser zaprezentowali Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wspierani przez dyrektorów programowych poszczególnych stacji — m.in. Edwarda Miszczaka, Katarzynę Kieli, Piotra Koryckiego i Katarzynę Mazurkiewicz.

Pandemia zmieniła życie nas wszystkich i nie oszczędziła telewizji

Ostatnie miesiące były dla nas miesiącami naprawdę głębokiej zmiany, podczas których zastanawialiśmy się nad podstawowymi wartościami, takimi jak bezpieczeństwo nasze i naszych rodzin. Również dla mediów był to olbrzymi sprawdzian. Przez ten czas staraliśmy się Państwa informować, bawić, ale również wspierać tych, którzy najbardziej tego wsparcia potrzebowali

— mówiła Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery.

Zorganizowaliśmy m.in. niezwykły „Koncert dla bohaterów” i program „Korki.TV” wspierający zdalną naukę uczniów.

— wymieniała Kieli.

Dyrektor zarządzająca zwróciła też uwagę na to, że to bezpieczeństwo jest priorytetem w działaniach firmy:

„Nie robiliśmy w tym czasie żadnych imprez plenerowych, bo czujemy się odpowiedzialni za naszych pracowników i widzów. Nie chcieliśmy stwarzać zagrożenia. ”

— zwróciła uwagę Kieli, prawdopodobnie wbijając lekką szpilkę konkurencyjnej Telewizji Polskiej, która mimo pandemii, nie zrezygnowała z wielu organizowanych przez stację wydarzeń masowych.

Miszczak: mimo lockdownu, udało nam się zaproponować nowe formaty

Czas pandemii jest niezwykle trudny, również dla telewizji. Musieliśmy zamrozić produkcję na trzy miesiące i wznowiliśmy ją dopiero w połowie czerwca, oczywiście w reżimie sanitarnym. W związku z tym, pracę nad niektórymi projektami trzeba było trochę wydłużyć, więc część programów pojawi się już we wrześniu, a część dopiero w październiku

— mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej Edward Miszczak.

Dyrektor programowy TVN zwrócił jednak uwagę, że pomimo pandemii, stacji udało się zrealizować parę nowości.  Oprócz tradycyjnych formatów takich jak m.in. „Kuchenne rewolucje” (od 3 września, czwartki 21:30), „Top Model” (od 2 września, środy 21:30), „Masterchef” (od 6 września, niedziele 20:00) i „Milionerzy” (od 1 września, pon-czw. godz. 20:55), pojawi się również parę niespodzianek. Co jeszcze przygotowała stacja na jesienne wieczory przed telewizorem?

„Usta Usta”: tylko 6 odcinków

Jesień 2020 to w TVN czas mocnych powrotów. Jedną z nowości będzie powracający na antenę po 10 latach serial „Usta Usta”.

Serial jest na licencji brytyjskiej. Po wielu latach program w Wielkiej Brytanii został wznowiony i zawita również na naszą antenę

— tłumaczy Miszczak.

Tęskniliśmy zarówno za sobą nawzajem, jak i za naszymi bohaterami, bo „Usta Usta” to po prostu dobrze napisana historia

— powiedziała obecna na konferencji Magdalena Popławska, serialowa Agnieszka.

Iza wyjechała za ocean i tam uporządkowała swoje życie, ale w nowym sezonie nagle spotykamy ją znowu u boku Piotrka, czyli Mecwaldowskiego. Dopiero z czasem, powolutku dochodzimy do tego, jak to się wydarzyło, że do siebie wrócili

— mówiła o swojej bohaterce Sonia Bohosiewcz.

„Usta Usta” będą emitowane począwszy od niedzieli 6 września, o godz. 21:30 w TVN. Jednak, jak poinformował Edward Miszczak, widzowie obejrzą tylko 6 odcinków nowej odsłony serialu. Potem zastąpi je inna nowość, czyli „Królestwo kobiet”.

„Królestwie kobiet”: „Myśmy go nie zabiły, myśmy go tylko zakopały”

REKLAMA

18 października wieczorne niedzielne pasmo (również o godz. 21:30) przejmie „Królestwo kobiet”, czyli komediowo-sensacyjna nowość TVN. W rolach głównych zobaczymy cztery aktorki — Krystynę Jandę, Gabrielę Muskałę, Karolinę Gruszkę i Aleksandrę Adamską.

„Królestwo kobiet” to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę! Cztery różne kobiety łączy przewrotny los − przez jednego mężczyznę wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Zdane tylko na siebie, będą musiały stawić czoło światu. Miłość, przyjaźń, zbrodnia, wielkie pieniądze i duża dawka ostrego humoru to dopiero początek!

— pisze o serialu nadawca.

Obecna na konferencji Krystyna Janda nazwała ten serial opowieścią o „niezbyt mądrych kobietach”:

Żebyście Państwo mogli się pośmiać, my musiałyśmy zagrać kretynki

— nie kryła rozbawienia aktorka, która wraz z towarzyszącymi jej koleżankami z planu zaprezentowała hasło serialu brzmiące „Myśmy go nie zabiły, myśmy go tylko zakopały”.

„BrzydUla” została mamą

„Usta Usta” to nie jest jedyny powrót w TVN. Na antenę wróci również Julia Kamińska jako „BrzydUla”:

Cała moja droga zawodowa zaczęła się od „BrzydUli”. Myślę, że w dużej mierze to dzięki fanom udało się wrócić z kolejnym sezonem.

— mówiła obecna na prezentacji ramówki aktorka.

Co  tym razem słychać u Uli Cieplak?

Ula jest mamą. Widzowie będą mogli zobaczyć wszystkie blaski i cienie macierzyństwa. Wcześniej Ula poświęcała się pracy i ukochanemu. Teraz będzie się poświęcać dzieciom, niestety, czasami zapominając o sobie.

— mówi o nowym sezonie „BrzydUli” Kamińska.

Serial będzie emitowany od 5 października, od poniedziałku do piątku.

Wierzymy, że to będzie wejście the best tej jesieni

— podkreśla Edward Miszczak.

„Chyłka” w opałach

Kolejną ulubioną bohaterką widzów TVN jest pani mecenas Joanna Chyłka. Tej jesieni stworzona przez Remigiusza Mroza bohaterka wróci na Player.pl w 3. sezonie pt. „Chyłka: Rewizja”. Wcześniej, od 1 września stacja TVN pokaże drugi sezon pt. „Chyłka: Kasacja” (we wtorki o 21:30).

W nowym sezonie świat Chyłki diametralnie się zmieni. Prawniczka będzie musiała stawić czoło nowym problemom, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym:

Jej reputacja leży, więc ona stacza się coraz bardziej, coraz więcej pije. Doszła do takiego momentu, w którym nie ma nic do stracenia: dlatego stać ją na bardzo duże ryzyko.

— mówiła o swojej bohaterce obecna w Centrum Praskim Koneser Magdalena Cielecka.

„Hotel Paradise” i kolejne ślubne show w TVN7

Równie ciekawie zapowiada się jesień na antenie TVN7, „młodszej siostry” głównego kanału TVN. Tu, po sukcesie programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, władze stacji postawiły na kolejny ślubny show. „Kto odmówi pannie młodej?” to program, w którym to kobiety przejmują inicjatywę i oświadczają się swoim wybrankom — oczywiście w obecności kamer.

„Kto odmówi pannie młodej?” to pełen emocji format, w którym przełamujemy schematy i zrywamy z tradycyjnymi rolami w związku. To niezwykły program o relacjach, uczuciach i nadziei. Przejmujące historie bohaterów, odważne dziewczyny i ich bliscy. Jesteśmy przekonani, że widzowie pokochają ten format za jego autentyczność i dramaturgię każdego odcinka. Nasze bohaterki to bardzo silne i odważne kobiety! Osobiście mam nadzieję, że nikt nie odmówi pannie młodej

– mówi Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa Siódemki.

Kolejny, gorącym tytułem TVN7 będzie druga edycja reality show prowadzonego przez Klaudię El Dursi, czyli „Hotel Paradise”. Program będzie emitowany począwszy od 31 sierpnia, od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

„Goggleobox” i nowy talent show na TTV

Nowości pojawią się również na antenie TTV. Fani programu „Gogglebox. Przed telewizorem” już 31 sierpnia o godz. 22:00 ponownie spotkają się z ulubionymi bohaterami, a od 30 września program będzie gościł w TTV dwa razy w tygodniu — w poniedziałki i środy.

Na TTV pojawi się również nowe talent show pt. „Usłyszcie nas!”:

To program dla ludzi, którzy mimo tego, że czują się artystami, do tej pory nie mieli szansy zaprezentować światu swoich możliwości

— mówią twórcy.

Uczestnicy programu będą wspierani przez grono mentorów, w którym znaleźli się m.in. Przemek Kossakowski, Monika Kuszyńska i Łukasz Lotek Lodkowski. „Usłyszcie nas!” zadebiutuje na antenie TTV w niedzielę 18 października o godz. 22:15.

Wróci też program „Królowe życia” (jak zdradzają producenci — z 4 nowymi uczestniczkami i 2 uczestnikami), który będzie emitowany od 3 września w czwartki i piątki o godz. 22:15.

Idzie nowe!

Mimo tego, że część z zaproponowanych przez TVN tytułów można by nazwać „odgrzewanymi kotletami”, nie ukrywam, że do większości z tych „kotletów” (jak chociażby „BrzydUla”) chętnie wrócę. Oprócz wymienionych wyżej tytułów, w jesiennej ofercie stacji z Wiertniczej znalazł się również program „LEGO Masters” (start od soboty 14 listopada, godz. 20:00), który podbił serca widzów na całym świecie — był hitem m.in. w USA,  Australii, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Z niecierpliwością też czekam na nowe odcinki nowego programu „Tacy sami”, który opowiada o superbohaterach — ale nie tych z rodziny Marvela, tylko tych „cichych”, żyjących często tuż obok nas (premiera programu nastąpi w poniedziałek 5 października o godz. 20:00) i „Totalne remonty Szelągowskiej”.

Tym razem najpopularniejsza w kraju projektantka wnętrz przeprowadzi spektakularne remonty, które odmienią życie bohaterów programu. Poznamy aż dziesięć niezwykłych osób, które na co dzień poświęcają się dla innych. Metamorfoza domu lub mieszkania będzie prezentem od ich bliskich:

Cieszę się, że możemy w tych trudnych czasach pokazywać, że dobro istnieje i dobro wraca. To jest hisotria ludzi, którzy przez całe życie myśleli o innych, ale nie osobie. A ten program zmienia ich życie.

— mówiła o programie podczas środowej konferencji Dorota Szelągowska.

Uczestnicy tego programu nauczyli mnie, że wdzięczność to najpiękniejsza emocja na świecie

— dodała gospodyni programu.

A wy? Na jakie tytuły spod szyldu TVN czekacie najbardziej? Jeśli macie problem z podjęciem decyzji, co oglądać jesienią na kanałach TVN i w Playerze, koniecznie zerknijcie tutaj.

 

 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA