REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Nowa oferta Canal+ online. Od czerwca serwis będzie dostępny na telewizorach Samsunga

Canal+ wystartował z nowym serwisem VOD niecały rok temu i w ramach rocznicy najwyraźniej uznał, że przyda mu się odświeżenie oferty. Co więcej, wkrótce będzie można z niego korzystać na urządzeniach z systemem Tizen. W tym na Smart TV firmy Samsung.

12.05.2021
18:17
canal plus online samsung
REKLAMA

Pełen rok od debiutu nowej usługi (wtedy jeszcze znanej pod nazwą Canal+ VOD) minie dokładnie 20 maja, ale firma zainicjowała uruchomienie zmienionej oferty nieco wcześniej. Jej celem jest lepsze zaprezentowanie różnorodności produkcji dostępnych na Canal+ online oraz wyeksponowanie oryginalnych filmów i seriali stacji. Chodzi o takie tytuły jak „Belfer”, „Żmijowisko”, „Król”, „Klangor” czy „Kruk”, który wkrótce doczeka się 2. sezonu. Łącznie to ponad 6 tys. godzin treści na życzenie.

REKLAMA

Nowa oferta Canal+ online – VOD:

Canal+ online wyróżnia się też na tle innych popularnych serwisów streamingowych tym, że ważną składową oferty platformy jest sport na żywo. Za pośrednictwem usługi można śledzić rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy, Premier League, La Liga, a także NBA, PGE Ekstraligi czy tenisowych turniejów z cyklu WTA Tour. Podstawową ofertę wspierają zaś różne poboczne opcje dostępne za dodatkową opłatą. Mowa tu o pakietach HBO, FUN&NEWS oraz Eleven Sports. Można je dowolnie łączyć ze sobą i tworzyć ofertę najlepiej pasujących do swoich zainteresowań z możliwością oglądania na wielu urządzeniach i w dwóch streamach jednocześnie.

Z Canal+ online skorzystają wkrótce posiadacze Smart TV firmy Samsung.

Do tej pory aplikacja Canal+ online była dostępna na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi Android i iOS, komputerach osobistych z Windowsem oraz Mac OS X, a także Smart TV. Ale tylko tych opartych na technologii Android TV, WebOS, Fire TV, Chromecast i Apple TV4. Jak nieoficjalnie dowiedziała się jednak redakcja Rozrywka.Blog serwis wystartuje także na telewizorach z systemem Tizen, które produkuje firma Samsung.

Dokładna data debiutu nie jest znana, ale chodzi o czerwiec 2021 roku. Pozwoli to nowym potencjalnym klientom zapoznać się z bogatą ofertą Canal+ online. Cena podstawowego pakietu wynosi 45 zł za miesiąc (pierwszy miesiąc kosztuje 20 zł), a wszystkie możliwe usługi w jednym miejscu otrzymacie za 85 zł miesięcznie (pierwsze rozlicznie w cenie 60 zł).

REKLAMA
canal plus online samsung class="wp-image-1717999"

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA