REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Canal+, Netflix i HBO w jednym prezencie na Święta. Nie możecie przegapić tej promocji

Święta z najlepszą rozrywką i bez konieczności dokonywania trudnych wyborów? To możliwe, dzięki nowej ofercie Canal+. W ramach jednej paczki jej klienci będą mogli nabyć dostęp do kanałów C+, serwisu Canal+ online, a także HBO i Netfliksa. Jak przedstawiają się szczegóły i koszt bożonarodzeniowej promocji?

10.11.2021
18:41
canal plus netflix hbo promocja święta
REKLAMA

Wybór jednego serwisu VOD czy pakietu telewizyjnego z każdym rokiem staje się coraz trudniejszy z uwagi na stale wzrastającą konkurencję na rynku. W ostatnich miesiącach Canal+ wyróżnił się jednak z grona oponentów kilkoma mocnymi ofertami łączącymi dostęp do różnych usług. Wybór najkorzystniejszego pakietu Canal+ online stał się w pewnym momencie nie lada wyzwaniem, bo z każdego zakątka wyrastała nowa interesująca propozycja. Do końca bieżącego roku nad całą ofertą firmy zapanuje jednak jedna specjalna oferta na Canal+, HBO i Netfliksa.

Świąteczna promocja gwarantuje dostęp do największych światowych hitów kinowych od wytwórni takich jak Warner Bros., Disney czy Universal, polskich produkcji telewizyjnych wyprodukowanych przez Canal+, a także wszelkich nowości emitowanych na HBO, HBO GO i Netfliksie. Oprócz tego klienci otrzymają darmowy dostęp do biblioteki Canal+ online oraz transmisje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych (takich jak mecze piłkarskie z Premier League, Ekstraklasy, LaLigi i Ligue 1 czy spotkania koszykarskiej NBA i żużlowej PGE Ekstraligi).

REKLAMA

Wspólna paczka Canal+ z Netflix i HBO jest dostępna już od 50 zł miesięcznie.

Dokładna cena zależy od przyjętego pakietu telewizyjnego. Canal+ daje do wyboru cztery opcje różniące się liczbą dostępnych w telewizji i online, a także udostępnioną kolekcją VOD. Wspomniana selekcja na ma żadnego wpływu na część oferty dotyczącą Netfliksa i HBO. W każdym przypadku mamy bowiem do czynienia z pakietem Standard największej platformy streamingowej. Szczegóły poniżej:

  • Paczka CANAL+, NETFLIX (Plan Standard), HBO z Entry+ (63 kanały, 29 HD, 7 kolekcja VOD, 39 kanałów online) w cenie 50 zł/mies. (przez pierwsze 3 miesiące), następnie 70 zł/mies.
  • Paczka CANAL+, NETFLIX (Plan Standard) , HBO z Relax+ (86 kanałów, 47 HD, 12 kolekcji VOD, 53 kanałów online) w cenie 50 zł/mies. (przez pierwsze 3 miesiące), następnie 89,99 zł/mies.
  • Paczka CANAL+, NETFLIX (Plan Standard) , HBO z Optimum+ (132 kanały, 84 HD, 35 kolekcji VOD, 90 kanałów online) w cenie 50 zł/mies. (przez pierwsze 3 miesiące), następnie 109,99 zł/mies.
  • Paczka CANAL+, NETFLIX (Plan Standard) , HBO z Extra+ (158 kanałów, 104 HD, 54 kolekcji VOD, 115 kanały online) w cenie 50 zł/mies. (przez pierwsze 3 miesiące), następnie 119,99 zł/mies. Do ostatniej paczki dołączony zostaje kanał CANAL+ 4K Ultra HD.
REKLAMA
canal plus promocja class="wp-image-1831681"

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA