REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

CANAL+ online i jego najkorzystniejsze pakiety. Jak założyć konto w serwisie?

CANAL+ online skutecznie kusi nowych użytkowników - solidna oferta i korzystne pakiety, umożliwiające dostęp do bibliotek innych dużych serwisów streamingowych, sprawiają, że warto zastanowić się nad subskrypcją. Podpowiadamy, jak założyć konto i płacić w CANAL+ online.

13.10.2021
18:47
canal plus online pakiety jak założyć konto jak zrezygnować
REKLAMA

CANAL+ online jako serwis VOD oferuje jedne z najkorzystniejszych ofert w dostępnym w Polsce streamingu. Choć w aspekcie cen to Amazon pozamiatał w ostatnim czasie konkurencję, CANAL+ proponuje potencjalnym subskrybentom naprawdę solidną bibliotekę filmów i seriali, a do tego wachlarz pakietów, dzięki którym otrzymujemy również dostęp do zasobów Netfliksa czy HBO GO. Decydując się na taki pakiet płacimy mniej, niż subskrybując każdą z usług z osobna.

REKLAMA

CANAL+ online: jak założyć konto?

Wbijamy na canalplus.com i klikamy button "Sprawdź naszą ofertę" znajdujący się na środku lub po prostu na "Ofertę" w prawym górnym rogu ekranu. W pierwszej kolejności musimy się zarejestrować - po wpisaniu loginu (adres mailowy) i hasła otrzymamy maila aktywacyjnego.

Aktywujemy konto i wracamy do wyboru oferty. Obok pakietu podstawowego (20 zł za pierwszy miesiąc, 45 zł za kolejne) mamy też warianty, które możemy z nim łączyć: Netflix, HBO, Eleven Sports & Polsat Sport Premium, Fun&News. Klikając "wybierz" po prawej stronie zobaczymy podsumowanie - sumę opłat za pierwszy miesiąc (która zawsze będzie niższa, niż opłaty w kolejnych miesiącach subskrypcji).

canal plus online pakiety jak założyć konto jak zrezygnować class="wp-image-1812352"
Canal+ online - pakiety

Kolejny krok to wybór metody płatności, zgody i złożenie zamówienia. Do wyboru karta płatnicza (kredytowa lub debetowa) lub "Zapłać z Play". Następnie wpisujemy niezbędne dane i realizujemy zamówienie. Po kilku sekundach zostajemy przekierowani na stronę główną serwisu VOD, a na naszą skrzynkę mailową przychodzą wiadomości wraz ze wszystkimi świadczeniami i regulaminami. Możemy już w pełni cieszyć się ofertą serwisu.

canal plus online pakiety jak założyć konto jak zrezygnować class="wp-image-1812358"

CANAL+ online: jak zmienić pakiet?

Poniżej widzimy listę wszystkich pakietów - w każdej chwili możemy aktywować któryś z dodatkowych (pieniądze zostaną pobrane z przypisanej karty). Jeśli chcemy zrezygnować z subskrypcji, klikamy przycisk "Zmień" przy aktywnym pakiecie. Wówczas pojawi się pytanie o przerwanie subskrypcji, na które powinniśmy odpowiedzieć twierdząco. Do końca miesiąca rozliczeniowego będziemy mogli korzystać z usługi.

canal plus online pakiety jak założyć konto jak zrezygnować class="wp-image-1812361"

Zrezygnować można w każdej chwili - szybko i wygodnie. Wystarczy kliknąć "Moje konto" po rozwinięciu opcji zarządzania profilem w prawym górnym rogu. Wówczas zostaniemy przekierowani na bardzo klarowną stronę zarządzania subskrypcjami. Naszym oczom ukazują się wszystkie najważniejsze informacje - w tym data najbliższego rozliczenia i wysokość płatności.

CANAL+ online: jak zmienić sposób płatności?

REKLAMA

Jeśli chcemy usunąć lub zmienić kartę czy sposób płatności, na wspomnianej stronie "Moje konto" klikamy osadzoną w centrum zakładkę "Moje dane". Możemy tam, jak sama nazwa wskazuje, uzupełnić i zmienić dane (w tym login i hasło), a także metody płatności. Przy dodanej karcie widnieją dwie opcje: zmień kartę i usuń. Cały proces trwa zaledwie kilka sekund.

canal plus online pakiety jak założyć konto jak zrezygnować class="wp-image-1812343"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA