REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Canal+ z ofertą dla nerdów. Zamiast sportu filmy i seriale

Trwa Mundial w Katarze, jednak nie wszyscy śledzą sportowe emocje i Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Na Black Week CANAL+ przygotował dla tych, którzy niekoniecznie są zainteresowani sportem specjalny promocyjny pakiet. To CANAL+ Seriale i Filmy, który za 29 zł miesięcznie gwarantuje dostęp do tej samej oferty co pakiet podstawowy, lecz z wyłączeniem oferty i kanałów sportowych.

23.11.2022
8:06
CANAL+
REKLAMA

Mundial w Katarze rozpoczął się w niedzielę. Dla fanów piłki nożnej to z pewnością nie lada gratka. Ci, którzy nie interesują się sportem i zdecydowanie wolą filmy i seriale, mogą skorzystać ze specjalnego pakietu CANAL +. Więcej dowiesz się tutaj: kup.canalplus.pl. Jeśli jednak zatęsknicie za mudnialowymi emocjami, to w CANAL+ online znajdziecie też kanały TVP 1 i TVP 2, na których można śledzić mistrzostwa.

REKLAMA

CANAL+ przygotował specjalną ofertę dla wielbicieli filmów i seriali.

Od 21 do 28 listopada w subskrypcji jednomiesięcznej pakiet CANAL+ Seriale i Filmy będzie dostępny w ofercie 2 za 1. Płacąc 29zł za pierwszy miesiąc subskrypcji, można otrzymać drugi miesiąc gratis. Z kolei alternatywą dla subskrypcji jednomiesięcznej jest oferta długoterminowa z jednorazową płatnością z góry za 6 miesięcy. Pakiet CANAL+ Seriale i Filmy będzie tańszy aż o 50 procent w stosunku do ceny standardowej. Ci, którzy zdecydują się na wspomniany pakiet, zapłacą 87 złotych za sześć miesięcy.

CANAL+ Najlepsze filmy, seriale oraz oryginalne produkcje CANAL+

CANAL+ online jest serwisem streamingowym, oferującym mnóstwo filmów i seriali, a także sport oraz informacje na żywo. Prezentuje m.in. najlepsze oryginalne produkcje CANAL+ takie jak "The Office Pl" oraz "The Office Pl 2", "Klangor", "Belfer" oraz "Król". Za dostęp do oferty CANAL + online można zapłacić w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy. Z serwisu można korzystać na wielu połączonych urządzeniach i dzielić konto z osobą towarzyszącą. Dodatkowe informacje odnośnie filmów i seriali można zobaczyć na stronie kup.canalplus.pl wybierając ofertę CANAL + Seriale i Filmy.

Co obejrzeć na CANAL+?

  • "Belfer". Serial kryminalny z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Śmierć dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością Dobrowic. W tym samym czasie zjawia się tam nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły, Paweł Zawadzki. Rozpoczyna własne śledztwo. Chociaż wszyscy mieszkańcy się znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt niczego nie powie. Belfer zostaje sam.
  • "Kruk" z Michałem Żurawskim w roli głównej. Na Podlasiu dochodzi do porwania nastolatka. W tym czasie inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego Adam Kruk zostaje oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał. Musi zmierzyć się nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną prawdą o swojej przeszłości.
  • "The Office PL". Uwielbiany przez widzów serial powraca. W biurze Kropliczanki w Siedlcach wydarzy się naprawdę wiele. A wszystko to w duchu humoru i korporacyjnego świata rywalizacji, kariery, sukcesu i pogoni za docenieniem. W rolach głównych m.in. Piotr Polak, Venessa Aleksander oraz Adam Woronowicz.
  • "Król" z Michałem Żurawskim w roli głównej. Rok 1937. Warszawa jest areną walk o władzę pomiędzy różnymi frakcjami. W centrum całej zawieruchy stoi Jakub Szapiro, żydowski bokser, marzący o zostaniu królem tego przeklętego miasta.
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA