REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Dzieje się

Caroline Derpienski na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Kim jest kontrowersyjna celebrytka?

Wtorkowy odcinek nowego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego zapowiada się intrygująco. Pojawi się w nim tancerz i były mąż Kasi Cichopek - Marcin Hakiel oraz celebrytka, która bardzo mocno namieszała w ostatnim czasie w show biznesie: Caroline Derpienski. Kim jest bohaterka odcinka show Wojewódzkiego?

05.09.2023
21:05
Caroline Derpienski Kuba Wojewódzki TVN
REKLAMA

Kuba Wojewódzki do swojego programu zaprosił Caroline Derepienski - celebrytkę, która w ostatnim czasie wzbudza ogromne emocje, niekoniecznie te dobre. Wszystko przez to, że 22-letnia influencerka oraz modelka mocno naciągnęła swoją karierę, a niektóre informacje z jej życia mijają się z prawdą. Swego czasu Caroline przedstawiała się polskim mediom jako modelka polskiego pochodzenia, urodzona w USA i robiąca oszałamiającą karierę jako celebrytka w Miami.

REKLAMA

Caroline Derpienski w programie Kuby Wojewódzkiego. Kim jest?

Caroline Derpienski tak naprawdę nazywa się Karolina Maria Derpieńska i pochodzi z Białegostoku. Jej mama jest Polką, a ojciec Amerykaninem. Od kilku lat mieszka w Miami i - jak twierdzi - jest tam najsłynniejszą polską modelką. Na swoim koncie instagramowym, gdzie pokazuje luksusowe życie. zgromadziła już 7,4 mln obserwujących. Sama o sobie mówi, że nie ma żadnego talentu, ale ma urodę i pieniądze. Wprost podkreśla też, że stylizacje, które ma na sobie, liczą nie mniej niż 50 tys. zł. Derpienski chwali się również, że wiedzie luksusowe życie u boku partnera milionera, oczywiście w Miami.

Tymczasem jakiś czas temu dziennikarz Spider's Web, Jakub Wątor, zamieścił serię tweetów, w których wypunktował kłamstwa samozwańczej gwiazdy. Poinformował m.in. że Derpienski sfingowała udział w sesjach zdjęciowych dla poczytnych magazynów, takich jak m.in. Playboy i Scorpio Jin. Dziennikarz zwrócił też uwagę na to, że modelka mocno podkoloryzowała swój udział w Miami Swim Week 2021 i brała udział w New York Fashion Week. Pierwsza impreza nie ma dobrej sławy, natomiast w drugiej brała udział w pokazach nie na samym NYFW, lecz u początkujących projektantów w trakcie nowojorskiego tygodnia mody. Wątpliwe są też niektóre sesje zdjęciowe Derpienski, które zdaniem Kuby Wątora zostały upozorowane.

Na przestrzeni lat Derpienski mocno się zmieniła. I choć wiele osób zarzuca jej nadmierną ilość operacji plastycznych, ona sama twierdzi, że nic sobie nie poprawiała. Na pytanie, jak dba o siebie i jakie rady w kwestii wyglądu ma dla innych kobiet, mówiła w rozmowie z dziennikarzami:

Musisz myć głowę codziennie. Nienawidzę tłustych włosów. Najlepiej jak o te włosy dba fryzjer. Ja się staram chodzić do fryzjera co dwa dni albo codziennie. Średnio statystyczna kobieta powinna chodzić do fryzjera dwa razy w tygodniu albo raz. Paznokcie zawsze muszą być zadbane, makijaż. (…) Każda kobieta w Polsce powinna nosić sztuczne rzęsy.

REKLAMA

Pewna siebie i pyskata Caroline Derpienski

Gdy ktoś krytykuje Caroline, ta potrafi być ostra jak brzytwa. Niedawno dostało się Kasi Nosowskiej za to, że piosenkarka sparodiowała wizerunek Derpienski w jednej z reklam roślinnego mleka. - Gwiazda mlekowa. Jeszcze niech kocie kuwety reklamuje. Oj, coś słabo w budżecie domowym Pani Nosowej. A ja pieniądze z wygranego procesu przeznaczę na bezdomne koty - komentowała Derpienski wystąpienie Kasi. Jak zaprezentuje się osobliwa celebrytka w programie Kuby Wojewódzkiego? Widzowie przekonają się już we wtorek, 5 września, oglądając najnowszy odcinek show TVN o godz. 22:40.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA