REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Carpool Karaoke będzie miało swoją własną serię w Apple Music

Jeśli, podobnie jak miliony użytkowników serwisu YouTube, jesteście fanami Carpool Karaoke w wykonaniu Jamesa Cordena i towarzyszących mu gwiazd, zapewne ucieszy was informacja, że już wkrótce pojawi się cała seria oparta na tym viralowym hicie.

27.07.2016
20:25
Carpool Karaoke będzie miało swoją własną serię w Apple Music
REKLAMA
REKLAMA

Jak spora część przebojowych pomysłów, tak i Carpool Karaoke swoje początki miał dość skromne i niepozorne pomysł. James Corden zainspirował się brytyjskim skeczem, w którym grupa komików śpiewała razem z George'em Michaelem podczas jazdy samochodem. Gdy tylko Corden otrzymał od stacji CBS "zielone światło" na umieszczenie segmentu z Carpool Karaoke w swoim programie "The Late Late Show with James Corden", niemalże z miejsca stał się on fenomenem w sieci. Do tej pory, w aucie Cordena, zasiedli i zaśpiewali swoje przeboje razem z nim m.in. Mariah Carey, Stevie Wonder, Justin Bieber, Red Hot Chili Peppers, Adele, a nawet ostatnio Pierwsza Dama, Michelle Obama. Każde wideo z gwiazdami przyciągnęło dziesiątki milionów widzów na YouTubie. Ludzie zwyczajnie pokochali oglądanie znanych ludzi, którzy jak każdy z nas, lubią sobie pośpiewać podczas jazdy samochodem.

REKLAMA

Nie trudno się dziwić, że producenci starają się teraz jak najlepiej zmonetyzować ideę Carpool Karaoke. Dowiedzieliśmy się właśnie, że segment ten doczeka się swojej własnej, 16-odcinkowej serii w Apple Music. Nowe odcinki będą dostępne co tydzień dla subskrybentów usługi Apple. Niestety, prawdopodobnie za kółkiem nie zobaczymy Jamesa Cordena, natomiast seria ma jego pełne błogosławieństwo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA