REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Cdp.pl rozdaje Jeża Jerzego i inne komiksy. Komu? (niemal) Nikomu

„Nikomu”, ponieważ użytkownicy sieci Virgin Mobile, dla których wyznaczone są darmowe granty, to w Polsce wciąż grupa przybliżona do błędu statystycznego.

18.04.2013
18:57
Cdp.pl rozdaje Jeża Jerzego i inne komiksy. Komu? (niemal) Nikomu
REKLAMA
REKLAMA

Sprytne posunięcie, cdp.pl. Z jednej strony czuję się w obowiązku napisać o waszych darmowych komiksach, z drugiej strony ilość osób, które mogą z tej oferty skorzystać, jest bardzo, bardzo mała. Chociaż nie posiadam dokładnych danych, ile Polaków skorzystało z usług telefonicznych ekscentrycznego miliardera, sir Richarda Bransona, pewne statystyki mówią same za siebie.

Dla przykładu, oficjalny profil Virgin Mobile na Facebooku liczy sobie niecałe 100 tysięcy subskrybentów. Dla porównania, Play może pochwalić się armią grupo ponad półtora miliona obserwujących. Plus ma ich nieco ponad milion, T-Mobile raptem  400 tysięcy, natomiast Orange prawie półtora miliona.

Jasne, fani na portalu społecznościowym Zuckenberga to średnio wymierne źródło statystyk. Nie zmienia to faktu, że z koronnej promocji Virgin Mobile, w której za darmo, przy zakupieniu startera, dostajemy 2013 darmowych SMS-ów, przy całorocznej ważności tej puli, skorzystało raptem 5 tysięcy osób.  „Szału nie ma”. Mimo wszystko, dla tych, którzy z oferty wirtualnego operatora rozlokowanego na pasmach P4 (czyli Play) skorzystali, darmowym komiksem pogardzić nie wypada.

jerz2
REKLAMA

Co jest do zgarnięcia? Ano Jeż Jerzy, Biegunka, 3 Przygody Szerloka Bombla, Skąd się bierze woda sodowa oraz Podróż Smokiem Diplodokiem. Warunek? Ano musiałeś wydać przynajmniej 20 PLN na rozmowy/SMSy/pakiety danych w Virgin, w przeciągu ostatnich 30 dni. Jeżeli tak się stało, dołącz do Klubu Virgin, gdzie otrzymasz kod do wykorzystania w sklepie Cdp.pl. Później pójdzie już z górki, po wybraniu komiksu, ten znajdzie się na Twojej wirtualnej półce, do której możesz mieć dostęp na każdym komputerze, po zalogowaniu na swoje konto.

Dobra, czyli kto łapie się na tę promocję?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA