REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Celine Dion przez chorobę nie może śpiewać. Przełożyła trasę koncertową

Celine Dion opublikowała na instagramowym profilu poruszające nagranie, na którym zdradziła, że zdiagnozowana, rzadka choroba neurologiczna nie pozwoli jej wystąpić na planowanych koncertach w 2023 roku. W związku z tym artystka musiała przesunąć występy na kolejny rok. Gwiazda podkreśliła też, że schorzenie utrudnia jej śpiewanie oraz normalne funkcjonowanie.

08.12.2022
19:10
Celine Dion
REKLAMA

Celine Dion będzie musiała przesunąć swoją trasę koncertową po Europie o kolejny rok. Choć już nie raz gwiazda przekładała koncerty w ostatnim czasie, a powodem były problemy zdrowotne kanadyjskiej artystki. Media od jakiegoś czasu rozpisywały się o zdrowiu Celine, a w opublikowanym na Instagramie wideo artystka potwierdziła doniesienia o swojej chorobie.

REKLAMA

Celine Dion przekłada trasę koncertową ze względu na problemy ze zdrowiem.

W poruszającym nagraniu wyznała, że zdiagnozowana została u niej rzadka choroba neurologiczna, zwana Zespołem Sztywnego Człowieka.

Od długiego czasu zmagałam się z wieloma problemami. To dla mnie naprawdę trudne, gdyż muszę się z tym wszystkim mierzyć oraz o tym opowiadać. Niedawno zdiagnozowano u mnie bardzo rzadką chorobę neurologiczną. Nazywa się ją zespołem sztywnego człowieka. Zapada na nią jedna osoba na milion - tłumaczy Celine w instagramowym wideo. 54-letnia artystka zdradziła, że choroba usztywnia jej mięśnie i powoduje skurcze, przez co trudno jej śpiewać. Jak dodała Celine, zdiagnozowana choroba utrudnia jej również codzienne funkcjonowanie. Wpływa ona na moje codzienne funkcjonowanie i powoduje trudności w chodzeniu, a także nie pozwala mi śpiewać tak, jak do tej pory - mówi Dion.

Celine Dion
REKLAMA

Celine w poruszającym nagraniu: "Śpiew jest dla mnie całym światem"

Gwiazda podkreśla, że bardzo tęskni za kontaktem z publicznością i nie może doczekać się ponownego spotkania na scenie. Śpiew jest dla mnie całym światem. Robiłam to całe życie i jest to coś, co kocham robić najbardziej - opowiada niemal ze łzami w oczach. Niestety, na razie nieprędko zobaczymy Celine na koncertach w Polsce. Dion wstępnie pojawi się w naszym kraju na występach w Krakowie oraz Łodzi dopiero w 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA