REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Wiecie, że Ceneo ma swoje własne show z youtuberami? Dziś gościem będzie Gonciarz!

Youtuberzy skradli serca już chyba wszystkim markom i stacjom telewizyjnym. Ceneo stworzyło swój własny program, w którym występują gwiazdy sieci. Jest to pierwsze tego typu rozrywkowe show, które oglądać możemy live na Facebooku. Dzisiaj jego gościem będzie Krzysztof Gonciarz.

26.10.2016
10:33
Ceneo ma swoje show z youtuberami. Dziś gościem będzie Gonciarz!
REKLAMA
REKLAMA

Do tej pory gośćmi programu były Paulina z Kotlet TV i Zuzanna Borucka, czyli Banshee. Dziś, 26 października 2016 roku, o 20:00 na fanpage'u Ceneo.pl będziemy mogli w programie obejrzeć Krzysztofa Gonciarza. Youtuber w trakcie CENEOSHOW odpowie na pytania swoich fanów. Program potrwa około godziny, a nagranie z niego wyląduje na YouTubie na kanale Ceneo.pl.

Krzysztof Gonciarz to jeden z najsławniejszych polskich youtuberów. Choć nie ma największej liczby subskrypcji i nie znajduje się nawet w pierwszej dziesiątce najbardziej popularnych kanałów w serwisie, to o nim ciągle jest głośno. Przede wszystkim za sprawą jego świetnego rozrywkowego programu Zapytaj Beczkę, a także fenomenalnych materiałów z podróży i życia w Japonii, gdzie przeprowadził się około dwóch lat temu.

REKLAMA

W tym roku Gonciarz osiągnął niebywały jak na polskie realia sukces na platformie Patronite, platformie, któa służy do finansowania różnego rodzaju twórców przez ich fanów. Youtuberowi udało się zdobyć miesięczne wsparcie w wysokości około 30 tysięcy złotych.

Aktualnie Krzysztof Gonciarz podróżuje po Polsce, skąd robi serię filmów pokazujących rożne miasta, miejsca w naszym kraju. Oprócz tego spotyka się z widzami w większych miastach polski. Spotkania autorskie z Gonciarzem cieszą się olbrzymią popularnością, a wejściówki wyprzedają się w przeciągu zaledwie kilku minut.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA