REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Cezary Żak u Wojewódzkiego okazał się oblechem. "Do dziś kręcą mnie 16-latki"

Cezary Żak, goszcząc w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, zdecydował się na wyznanie, z którego internet będzie go długo rozliczał. I nic dziwnego: słysząc, jak 61-letni, żonaty aktor na antenie przyznaje z rubasznym śmiechem, że "kręcą go 16-latki", trudno nie trzasnąć się dłonią w czoło.

08.12.2022
15:04
cezary żak kręcą mnie 16 latki wojewódzki kędzierski aktor
REKLAMA

Zdaję sobie sprawę, że granica między dowcipem a obrzydliwym komentarzem (który niemal zawsze kryje w sobie ziarno prawdy) bywa bardzo zatarta. Nie sposób jednak zbyć serdecznym śmiechem tekst aktora po 60, który pokusił się o niewybredne stwierdzenie dotyczące swoich upodobań. Cezary Żak w podcaście Wojewódzkiego i Kędzierskiego ewidentnie się zagalopował.

REKLAMA

Cezary Żak: do dziś kręcą mnie 16-latki

Podczas rozmowy Kuba Wojewódzki zapytał swojego gościa, czy to prawda, że ten jako młody chłopak wolał szkołę od dziewczyn. Dziennikarz dodał, że usłyszał to od kogoś bliskiego aktorowi. "Podobno zawsze lubiłeś rozmawiać ze starszymi, mądrymi paniami. Kręciły cię starsze panie w szkole?" - zakończył.

Nigdy, wręcz przeciwnie. Mnie do dzisiaj kręcą szesnastolatki!

- odparował aktor.

Zrobiło się niezręcznie, a Wojewódzki szybko zakrzyknął: "Nie mów o tym! 18-latki!", na co Żak przeprosił i powiedział, że tak, to właśnie miał na myśli. Gęsta atmosfera zażenowania była niemal namacalna. Gospodarz szybko zmienił temat i przeskoczył do wątku małżeństwa aktora z Katarzyną Żak. Para pobrała się na studiach.

Później padło jeszcze kilka wąsatych aluzji o pokusach, kwitowanych rubasznym śmiechem. Cezary Żak, ceniony aktor i amator palenia śmieci (wybaczcie złośliwość, uwielbiam Cezarego Żaka), dołączył do grona rechoczących jegomości, którzy muszą sprowadzać dowcip do seksualizacji nastolatek. Szkoda. Choć nie ukrywam, że wpadka pana Żaka razi mnie znacznie mniej, niż majacząca już na horyzoncie linia obrony aktora, oparta na fundamencie: "powiedział to, co i tak każdy myśli, tylko boi się przyznać". Rzecz w tym, że to oczywista bzdura.

REKLAMA
Cezary Żak

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA