REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

CeZik komentuje rzeczywistość. Zobacz "Celebrity DEATH Splash!"

CeZika i jego dwóch kanałów, CeZik i KlejNuty nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To ten gość, który potrafi śpiewać od tyłu i nagrał coś ze Stingiem. Na kanale Cezarego Nowaka, bo tak naprawdę nazywa się CeZik, pojawiło się nowe wideo, które trafia w punkt i jest świetnym komentarzem do współczesnej telewizji.

17.03.2015
11:53
Zobacz Celebrity DEATH Splash! w wykonaniu CeZika
REKLAMA
REKLAMA

"Celebrity DEATH Splash!" to niezła satyra na to, co serwują nam stacje telewizyjne i jaki poziom rozrywki dostarczają różnorakie programy. Istny misz-masz, pomieszanie z poplątaniem i głupota w czystej postaci - tak chyba moglibyśmy powiedzieć. Nowy film CeZika odwołuje się do programu Polsatu, "Celebrity Splash!", który - o dziwo! - zyskał sporą popularność wśród widzów.

REKLAMA

Polsatowskie show, polegające na tym, że różni celebryci czy też gwiazdy skaczą do wody, jest przedłużeniem życia uczestników, chcących się wybić albo przypomnieć o sobie po występie w innym programie. Tego typu osobą jest uczestnik "Rolnik szuka żony" i to jemu właśnie dostało się najbardziej. Słusznie? Raczej dowcipnie. Zresztą sami zobaczcie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA