REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Channing Tatum nie zrezygnuje z "Gambita". Aktor właśnie podpisał kontrakt

Telenowela z Channingiem Tatumem w roli głównej dobiegła właśnie końca. Po sporych zawirowaniach związanych z jego udziałem w filmie "Gambit", aktor podpisał kontrakt i jednak - zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami - zobaczymy go w tym widowisku. 

03.08.2015
10:40
Channing Tatum nie zrezygnuje z Gambita. Aktor podpisał kontrakt
REKLAMA
REKLAMA

Plotki na temat udziału Channinga Tatuma w "Gambicie" krążą po Sieci od początku bieżącego roku. Potwierdził je zresztą sam zainteresowany, wydawało się zatem, że sprawa jest jasna i że nic w tej kwestii nie ulegnie już zmianie. Tak było aż do zeszłego tygodnia, kiedy to przez Internet przetoczyła się informacja, jakoby Tatum i wytrównia 20th Century Fox nie mogły dogadać się co do zapisów kontraktów, w związku z czym aktor wycofuje się z udziału w filmie "Gambit".

gambit 2016
REKLAMA

Jak się jednak okazuje, była to jedynie strategia negocjacji Tatuma, któremu najwyraźniej Fox postanowił pójść na rękę. Jak donosi The Hollywood Reporter, Channing Tatum jednak wcieli się w rolę tytułowego bohatera w "Gambicie". Kontrakt został już podpisany.

Tatum, który jest wielkim fanem tej postaci, wskazywany jest jako odtwórca roli głównej i producent "Gambita" już od kilku lat. Informacja o jego rzekomej rezygnacji z udziału w tym widowisku wzbudziła niedowierzanie wśród fanów. Na szczęście okazała się nieprawdziwa. Film wejdzie do kin w październiku 2016 roku. Jego reżyserem będzie Rupert Wyatt, zaś za scenariusz odpowiada Josh Zetumer.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA