REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

„Chilling Adventures of Sabrina” z nowym teaserem. Kiedy premiera 3. sezonu?

Platforma streamingowa Netflix ogłosiła datę premiery 3. sezon serialu „Chilling Adventures of Sabrina”. Sprawdźcie nowy teaser. 

09.12.2019
12:06
Chilling Adventures of Sabrina - kadr z serialu
REKLAMA

„Chilling Adventures of Sabrina”, czyli nowa wersja opowieści o nastoletniej czarownicy, bazująca na serii komiksów Archie Comics, spopularyzowana swego czasu przez amerykański serial komediowy „Sabrina, nastoletnia czarownica”, wraca na platformę Netflix z nowymi odcinkami.

REKLAMA

8 premierowych odcinków części 3. serialu zobaczymy już 24 stycznia 2020 roku.

Co już wiadomo o nowej serii?

Wedle oficjalnego opisu możemy wnioskować, że nowe odcinki skupią się na misji Sabriny i jej przyjaciół, którzy udadzą się do bram piekieł, aby uwolnić jej chłopaka, po dramatycznych wydarzeniach z finału serii nr 2.

Idziemy do piekła. To świetna zabawa. To wyborna zabawa. Będzie niebezpiecznie, ale też naprawdę ciekawie - wspomniał Roberto Aguirre-Sacasa, showrunner serialu w rozmowie z portalem The Wrap.

Fright Club (czyli Sabrina, Harvey, Roz i Theo) wyruszą w tę epicką podróż, aby uratować Nicka. Będzie to coś na wzór horrorowej wersji „Czarnoksiężnika z krainy Oz” - dodał w wywiadzie dla TV Insider.

REKLAMA

Dla fanów spragnionych nowych przygód bohaterki, którzy nie mogą doczekać się premierowych odcinków, przypominamy, że w Polsce ukazała się książka „Sezon na czarownice”, będaca prequelem całej historii. Tytuł autorki Sarah Rees Brennan zbiera przychylne recenzje, więc powinien spodobać się nie tylko fanom serialu.

3. sezon „Chilling Adventures of Sabrina” zadebiutuje na platformie streamingowej Netflix już 24 stycznia 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA