REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Dwie Sabriny kontra pradawne koszmary. Netflix opublikował zwiastun finału „Chilling Adventures of Sabrina”

Koniec roku 2020 będzie jednocześnie końcem serialu „Chilling Adventures of Sabrina”. Ostatni sezon popularnej produkcji właśnie dostał pełnoprawny zwiastun, który pokazuje, że przed tytułową bohaterką stoi największe wyzwanie w historii. Czarownice z Greendale staną naprzeciw pradawnym horrorom.

03.12.2020
19:19
chilling adventures of sabrina 4
REKLAMA
REKLAMA

Nastoletnia czarownica Sabrina już za kilka tygodni powróci na platformę Netflix po raz czwarty i (ku rozczarowaniu większości fanów) ostatni. To jedno z najważniejszych wydarzeń w tegorocznym planie wydawniczym serwisu, bo serial „Chilling Adventures of Sabrina” okazał się jednym z jego największych hitów. Dostępna na VOD od 2018 roku seria sprawnie połączyła klasyczne teen drama z poważną opowieścią o dojrzewaniu, a także makabreską, humorem , okultyzmem i odrobiną samoświadomego kiczu.

Wszystkich tych elementów nie zabraknie również w finałowym sezonie, o czym świadczy opublikowany właśnie zwiastun. Materiał wideo zaczyna się od urodzin Sabriny świętowanych przez bohaterkę wraz z ciotkami, przyjaciółmi i nawet niektórymi dawnymi wrogami. Impreza zostaje jednak przerwana z powodu pojawienia się pewnych niepokojących zjawisk zwiastujących przybycie pradawnych koszmarów.

„Chilling Adventures of Sabrina” będzie kontynuować zarysowany w 3. sezonie wątek dwóch wersji Sabriny.

Nowy trailer potwierdza przewidywania fanów, że jedna z nich powróci do Greendale, by żyć wraz z dawnymi przyjaciółmi, a druga będzie nadal pełnić władzę w piekle. Obu światom poważnie zagrożą jednak starodawne istotny pragnące zniszczenia świata. Ich dokładna liczba nie jest znana, ale kulminacją działań przedwiecznych będzie pojawienie się Otchłani, które pociągnie za sobą totalną anihilację znanego wszechświata.

Sabrina Spellman uda się więc do piekła, by połączyć siły z Sabriną Gwiazdą Zaranną. Wykorzystać sytuacją w międzyczasie spróbuje zaś jej dawny wróg, ojciec Blackwood mający ochotę na przejęcie mocy pradawnych koszmarów. Jak zakończy się epicki finał przekonamy się po świętach Bożego Narodzenia. W 4. sezonie „Chilling Adventures of Sabrina” w zdecydowanej większości powrócą aktorzy znani z poprzednich części, w tym: Kiernan Shipka, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Richard Coyle i Tati Gabrielle.

REKLAMA

Premiera ostatnich odcinków „Chilling Adventures of Sabrina” już 31 grudnia.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA