REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nastoletnia czarownica już w kwietniu rzuci na was urok na Netfliksie. Są zdjęcia z 2. sezonu „Chilling Adventures of Sabrina”

Zbliża się do nas nowy sezon perypetii kroczącej po ścieżce ciemności Sabriny Spellman. Netflix udostępnił zdjęcia z nadchodzących odcinków 2. serii.

04.03.2019
19:14
chilling adventures of sabrina sezon 2 netflix
REKLAMA
REKLAMA

„Chilling Adventures of Sabrina” przedstawia przygody młodej czarownicy, będąc mroczną opowieścią o dojrzewaniu, utrzymaną w klimacie horroru, magii i czarnoksięstwa. Pierwsza seria zadebiutowała na platformie Netflix pod koniec października 2018 i jak widać serwis dalej inwestuje w serial. 5 kwietnia zadebiutuje 2. sezon, a 3. i 4. dostały już zielone światło na produkcję. W grudniu dostaliśmy też specjalny odcinek świąteczny serialu.

Z okazji zbliżającej się premiery nowych odcinków dostaliśmy garść zdjęć z nich pochodzących:

W 1. sezonie Sabrina próbuje odkryć swoją mroczniejszą stronę.

Zmaga się z ciekawością poznania swoich korzeni oraz utrzymaniem relacji ze znajomymi śmiertelnikami. W kwestiach sercowych, tak przecież bliskich życiu nastolatki, Sabrina jest uwięziona w bezbożnym trójkącie: pomiędzy czarnoksiężnikiem Nicholasem Scratchem a śmiertelnikiem, Harveyem Kinklem.

Tymczasem Czarny Pan, Madame Satan i Ojciec Faustus Blackwood wciąż usiłują wprowadzić chaos do miasteczka Greendale i domostwa Spellmanów. Nie są jednak jedynymi osobami, które próbują zaburzyć porządek…

REKLAMA

Autorem scenariusza do 2. sezonu jest niezmiennie showrunner serialu „Riverdale”, Roberto Aguirre-Sacasa. Na ekranie występują zaś Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson oraz Bronson Pinchot.

2. sezon serialu „Chilling Adventures of Sabrina” od 5 kwietnia. Dotychczasowe odcinki można oglądać na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA