REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Christina Ricci zagra w "Wednesday". Sprawdzamy, co już wiemy o spin-offie "Rodziny Addamsów" od Netfliksa

Christina Ricci gra w "Wednesday". Nie wiadomo jednak, w kogo wciela się w nadchodzącym spin-offie "Rodziny Addamsów". W sieci nie brakuje jednak innych informacji dotyczących serialu Netfliksa. Sprawdzamy więc, co do tej pory ujawniono na jego temat.

22.03.2022
13:27
wednesday christina ricci netflix
REKLAMA

Christina Ricchi miała zaledwie 11 lat, kiedy mogliśmy ją oglądać w "Rodzinie Addamsów" jako Wednesday. Teraz cały internet huczy od informacji, że aktorka powróci do uniwersum w jego nowej, zaproponowanej przez Netfliksa odsłonie. Tak jest, ma się pojawić w serialu poświęconym odgrywanej niegdyś przez nią postaci.

"Wednesday" zbliża się wielkimi krokami. Zdjęcia dobiegły końca w lutym 2022 roku. Teraz pora na postprodukcję i na Netfliksie pojawi się spin-off "Rodziny Addamsów", który opowie nam o losach tytułowej bohaterki. Zobaczymy w nim jak wyglądały jej lata w Akademii Nevermore.

REKLAMA

Wednesday - co wiemy o fabule serialu z Christiną Ricci?

Netflix jak zwykle nie jest chętny do dzielenia się szczegółami dotyczącymi wyczekiwanych produkcji, gdy do ich premiery jeszcze trochę czasu. Na stronie z informacjami prasowymi platformy możemy jednak przeczytać co nieco na temat fabuły nadchodzącego serialu:

Ośmioodcinkowy serial to detektywistyczna i paranormalna opowieść o Wednesday uczącej się w dalekiej od "normalności" Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się gąszczu relacji z innymi uczniami, którzy są bardzo różni i bardzo nieszablonowi.

Wednesday - kogo prócz Christiny Ricci zobaczymy na ekranie?

Jak już się pewnie domyślacie, Christina Ricci nie powróci do roli ze swoich młodzieńczych lat. Aktorka nie wcieli się w Wednesday i nie ma być starszą wersją głównej bohaterki. Jak donosi Deadline, zobaczymy ją w zupełnie nowej roli. Jakiej? To na razie pozostaje tajemnicą.

Wiemy za to, że w główną rolę wcieli się Jenna Ortega. Aktorkę ostatnio mogliśmy podziwiać w najnowszej odsłonie "Krzyku", gdzie wcieliła się w Tarę Carpenter. Poza tym 19-latka ma na swoim koncie występy w "Następstwach" czy serialu "Ty".

Lista potwierdzonych aktorów i aktorek, które zobaczymy na ekranie, jest już całkiem pokaźna. Morticię Addams - matkę Wednesday - zagra Catherine Zeta-Jones. W roli Gomeza Addamsa partnerować jej będzie Luis Gusman. Brata głównej bohaterki, Pugsleya wykreuje natomiast Isaac Ordonez. Prócz nich w obsadzie znaleźli się również: Gwendoline Christie, Ricki Lindhome, Jamie McShane, Hunter Doohan, Georgie Farmer, Moosa Mostafa, Emma Myers, Naomi J. Ogawa, Joy Sunday, Percy Hynes White i Victor Dorobantu.

Wednesday - kiedy zobaczymy serial z Christiną Ricci od Tima Burtona?

REKLAMA

Nie mniejszą ekscytację co obsada wzbudza nazwisko reżysera "Wednesday". W końcu, chociaż twórcami są Alfred Gough i Miles Millar, za kamerą stanął sam Tim Burton. Co ciekawe, miał on już okazję współpracować z Christiną Ricci na planie "Jeźdźca bez głowy".

Na razie nie wiadomo dokładnie kiedy zobaczymy efekt pracy twórców i obsady na Netfliksie. "Wednesday" wciąż nie ma wyznaczonej daty premiery. Zgodnie z dotychczasowymi zapowiedziami ma pojawić się na platformie jeszcze w tym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA