REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Chyłka - Zaginięcie z datą premiery. Ekranizacja powieści Remigiusza Mroza jeszcze w tym roku

Święty Mikołaj nie zapomniał o fanach Remigiusza Mroza. Serial zatytułowany Chyłka - Zaginięcie od TVN-u doczeka się premiery jeszcze w tym roku.

20.11.2018
12:44
chyłka - zaginięcie tvn remigiusz mroz serial player
REKLAMA
REKLAMA

Remigiusz Mróz jest jednym z najbardziej płodnych i poczytnych pisarzy w Polsce. Nic dziwnego, że stacja TVN zdecydowała się zekranizować jego prozę. Z pewnością liczy na to, że ściągnie licznych fanów przed ekrany, bo bohaterką nowej produkcji będzie dobrze znana czytelnikom prawniczka Joanna Chyłka.

Bohaterka pojawiła się już w ośmiu książkach, które Remigiusz Mróz wydaje z prędkością karabinu maszynowego od 2015 roku. Ich tytuły to Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament i Kontratyp. Tytuł serialu, czyli Chyłka - Zaginięcie nawiązuje do drugiego z nich.

chyłka - zaginięcie tvn remigiusz mroz serial player class="wp-image-224123"

Chyłka - Zaginiecie z datą premiery.

O tym, że serial powstaje, wiemy już od dwóch miesięcy, ale prace rozpoczęły się wcześniej. Twórcy zdradzali fanom co rusz kolejne szczegóły na temat produkcji, która zmierza wreszcie ku końcowi (pierwotnie zapowiadano go na jesień).

Na tę informację czekali wszyscy! Chyłka zagości w Waszych domach już w grudniu! Coś nam się wydaje, że będziecie na to czekać bardziej niż na gwiazdkę - tymi słowami twórcy anonsują premierę serialu

Serial na podstawie książek Remigiusza Mroza zostanie udostępniony na platformie wideo na żądanie Player już w grudniu.

REKLAMA

Co prawda telewizja w okresie Świąt Bożego Narodzenia kojarzy się przede wszystkim z filmem Kevin sam w domu, ale TVN-owi to nie przeszkadza. Stacja zaplanowała premierę na 2. dzień Świąt Bożego Nardzenia, czyli 26 grudnia 2018 roku.

Warto też nadmienić, że Chyłka - Zaginięcie to nie jedyny serial na podstawie twórczości Remigiusza Mroza, jaki powstanie. Zapowiedziano już ekranizację dwóch innych - jeden będzie bazował na serii z komisarzem Frostem, a drugi na cyklu z Seydą i Hauerem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA