REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ze strachu nie wydasz ani jednego dźwięku. Jest zwiastun kontynuacji horroru „Ciche Miejsce”

Ciche Miejsce 2” Johna Krasinskiego, czyli sequel udanego horroru z 2018 roku, trafi do kin już w marcu. Po klimatycznym teaserze, dostaliśmy pełnowymiarowy zwiastun zbliżającego się widowiska.

02.01.2020
9:20
Ciche Miejsce 2 - kadr z filmu
REKLAMA
REKLAMA

„Ciche Miejsce II” rozpocznie się tam, gdzie zakończyła się część 1. Matka, wraz z dwójką nastoletnich dzieci oraz noworodkiem, ukrytym w dźwiękoszczelnej skrzyni opuszcza swoją farmę i znane domostwo po dramatycznych wydarzeniach z finału poprzednika.

Teaser pokazywał, że bohaterowie zejdą z dotychczas utartej ścieżki. Pełny zwiastun pokazuje, co stanie się z nimi, gdy postawią kolejny krok.  

Nowy materiał wyraźnie stawia na element akcyjny oraz wzmożonej interakcji z innymi ludźmi. Pierwsze premierowe sceny ukazują, że świat „Cichego miejsca” znacznie się rozszerzył, a na drodze bohaterów pojawią się nowe, wrogo nastawione postaci.

Ludzie, którzy zostali, to nie rodzaj ludzi, których warto ratować - padnie nawet z ekranu.

W filmie poza Emily Blunt, czyli największą siłą napędową cz. 1 oraz wyśmienitych młodych aktorów: Millicent Simmonds i Noah Jupe’a, (który od czasu premiery „Cichego Miejsca” zagrał m.in w „Le Mans ’66”, czy „Słodziaku”), zobaczymy także: Cilliana Murphy, Briana Tyree Henry’ego, czy Djimona Hounsou.

Ciche Miejsce 2 - kadr z filmu class="wp-image-361056"

Za kamerą ponownie stanie John Krasinski. Tym razem mężczyzna jest też jedynym scenarzystą filmu. Po współpracy ze Scottem Beckiem i Bryanem Woodsem, znany z „The Office” i „Jacka Ryana” aktor, który zaczął zajmować się reżyserią, samodzielnie zabrał się za skrypt sequela.

REKLAMA

Warto przypomnieć, że „Ciche Miejsce” szybko zaskarbiło sobie serca widzów i krytyków, zarabiając ponad 340 mln dolarów na całym świecie i zyskując nominację do Oscara, Złotego Globa (za najlepszy montaż dźwięku oraz najlepszą muzykę), ale także do całej serii innych prestiżowych nagród. Czy część 2. zyska równie wielkie uznanie? Przekonamy się już w marcu.

„Ciche Miejsce II” trafi na ekrany polskich i światowych kin już 20 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA