REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Ciche miejsce 2” to nie koniec. Jest pomysł na całą trylogię

„Ciche miejsce 2” wreszcie wjeżdża do kin; promocja trwa, a twórcy i aktorzy udzielają kolejnych wywiadów. Jakiś czas temu mówiło się o potencjalnym spin-offie serii, jednak Emily Blunt zasugerowała, że historia jej bohaterki może doczekać się trzeciego rozdziału.

25.05.2021
21:31
ciche miejsce 2 trylogia emily blunt wywiad
REKLAMA

W 2018 John Krasinski pokazał światu pewien niszowy horror, który zadebiutował na festiwalu SXSW. Nieoczekiwanie obraz stał się wielkim hitem, zarabiając ponad 340 mln dol. przy zaledwie 17 mln dol. budżetu, ciesząc się ogromem entuzjastycznych recenzji krytyków i opinii widzów.

REKLAMA

Fani jedynki długo musieli czekać na premierę kontynuacji, choć w normalnych okolicznościach obejrzeliby ją już ponad rok temu. Wygląda jednak na to, że — trudno uwierzyć — sequel hitu z Emily Blunt w głównej roli w końcu zawita na ekrany. Póki co wiele wskazuje na to, że mamy do czynienia z udanym filmem: obraz jest dobrze oceniany przez zachodnich krytyków. Czy nam również przypadł do gustu? Wkrótce damy wam znać.

Pod koniec 2020 roku serwis Deadline wspomniał, że Paramount Pictures przygotowuje się do produkcji kolejnego filmu, tym razem spin-offa głównej serii. Wówczas moglibyśmy mówić o kolejnym kinowym uniwersum. Reżyserem ma być nie Krasinski (będący jednakowoż pomysłodawcą), a Jeff Nichols („Uciekinier”).

Teraz Emily Blunt udzieliła wywiadu serwisowi Collider, w którym przyznaje, że „Ciche miejsce 2” może być częścią trylogii.

Zdaniem dziennikarza finał filmu skłania do zadawania pytań o kontynuację (co ciekawe, sama Blunt wspominała kiedyś, że skrypt brzmi jak „rozdział drugi”). Gdy wspomniał, że Krasinski wspominał kiedyś o potencjalnej kontynuacji, odpowiedziała:

[Krasinski] ma cały szereg pomysłów, które mogą zadziałać. Myślę, że chciał tylko sprawdzić, jak ludzie zareagują na ten film, zanim w pełni zaangażuje swój mózg w „trójkę”. Ma kilka świetnych pomysłów.

REKLAMA

To, co powiedziała aktorka, ewidentnie nie ma związku z informacjami o spin-offie, a z pełnoprawną kontynuacją opowieści o Abbottach. Wygląda na to, że pozostaje nam tylko czekać, a już wkrótce możemy usłyszeć oficjalną zapowiedź od studia.

„Ciche miejsce 2” zawita do kin w Polsce już 4 czerwca. W następstwie dramatycznych wydarzeń, które miały miejsce w domu Abbottów, rodzina będzie musiała stawić czoła światu w jego obecnej, przerażającej i wymagającej bezwzględnej ciszy formie.

Cały wywiad z aktorką obejrzycie tutaj:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA