REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ciche miejsce zaburza pierwsza rozmowa. Ostatni zwiastun horroru Johna Krasinskiego

W sieci pojawił się finalny trailer horroru Ciche miejsce. Po raz pierwszy od początku kampanii reklamowej filmu możemy usłyszeć jakikolwiek dialog.

03.04.2018
11:33
Ciche miejsce zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Abbottowie to mieszkająca na odludziu pięcioosobowa rodzina. Życie w głuszy gwarantuje im spokój i ciszę, których nie mogli zaznać w zatłoczonych miastach. Pozorna sielanka kończy się jednak, gdy ich okolicę nawiedzają tajemnicze stwory. Bestie reagują wyłącznie na dźwięk, więc pustelnicza rodzina musi pogrążyć się w zupełnej ciszy. Komunikują się przy pomocy gestów, uważają na każdy krok i pozbywają wszystkiego, co wywołuje hałas. To jednak nie zagwarantuje im bezpieczeństwa.

Paramount opublikował ostatni zwiastun filmu, w którym słyszymy pierwsze wypowiedziane przez bohaterów słowa.

Choć jest to zaledwie kilka wyrazów, to ich dodanie jeszcze bardziej podkreśla trudy życia w wymuszonej ciszy. A gdy ta zostanie przerwana, pozostaje tylko uciekać.  To także zostaje przedstawione w zwiastunie, gdy napotkany starszy mężczyzna ściąga na obecnych przerażające stwory.

Ciche miejsce zwiastun class="wp-image-149289"

Skoro bohaterowie mają ograniczoną zdolność mowy, to twórcy pozwolili wypowiedzieć się krytykom. W filmiku znajdziemy fragmenty kilku recenzji horroru, napisanych przez dziennikarzy amerykańskich mediów. Ze wszystkich jasno wynika, że warto jeszcze chwile poczekać na premierę i wybrać się do kina.

Ciche miejsce – kogo zobaczymy w filmie?

REKLAMA

Z przyczyn fabularnych obsada jest mocno ograniczona i na ekranie zobaczymy tylko garstkę ludzi. W rolę małżeństwa Abbottów wcieliła się prawdziwa para - Emily Blunt oraz John Krasinski. Ponadto aktor odpowiada także za reżyserię oraz scenariusz, przygotowany wspólnie ze Scottem Beckiem i Bryanem Woodsem. W dzieci Abbottów wcielili się Noah Jupe (Cudowny chłopak), Millicent Simmonds (Wonderstruck) oraz debiutujący Cade Woodward. Z kolei spotkanego w lesie starca zagra Leon Russom, znany z serialu Skazany na śmierć.

Polską premierę filmu Ciche miejsce zaplanowano na 13 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA