REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Klienci Cinema City będą mogli obejrzeć „Hellboya” i „After”. Filmy Monolith Films znowu w ofercie sieci

Od kilku miesięcy wielu polskich widzów miało prawdziwy kłopot. Jeżeli w ich mieście znajduje się tylko multipleks sieci Cinema City, to nie mogli oglądać żadnych filmów dystrybuowanych przez Monolith Films. Na szczęście obie firmy właśnie powracają do współpracy. Na pierwszy ogień pójdą premiery „Hellboya” i „After”.

09.04.2019
12:27
cinema city hellboy
REKLAMA
REKLAMA

Do zawieszenia współpracy między Cinema City i Monolith Films doszło w lipcu zeszłego roku. Decyzja zaskoczyła i zasmuciła wielu kinomanów. Nie wszyscy mieszkają bowiem w takim miejscu, gdzie mogą wybierać między ofertami kilku różnych kin i sieci multipleksów. Dlatego część widzów nie miała możliwości obejrzenia produkcji Monolith Films inaczej niż w Cinema City.

Przedstawiciele firmy tłumaczyli się z takiej decyzji brakiem porozumienia, co do warunków handlowych dla oferty Monolith Films. Taka sytuacja trwała przez kilka miesięcy, a kinomaniacy mogli tylko narzekać, że ominęły ich premiery takich filmów jak: „Sicaro 2: Soldato”, „Teraz albo nigdy” czy „Robin Hood: Początek”.

Na szczęście Cinema City i Monolith Films ponownie się dogadały. Jako pierwsze w kinach sieci będą pokazywane produkcje „Hellboy” i „After”.

„Hellboy” to nowa adaptacja słynnej serii komiksów o rozrywkowym półdemonie, który musi ocalić świat przed całkowitą zagładą. „After” jest z kolei reklamowane jako następca filmowej serii „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Oba filmy na pewno trafią do nowego repertuaru Cinema City już w tym tygodniu. Jak poinformowała redakcję Rozrywka.Blog Masza Grabowska, pełniąca rolę PR Managera w Monolith Films produkcje będą mogli zobaczyć wszyscy widzowie:

Monolith Films powrócił do współpracy z Cinema City. Pierwszymi filmami, które zagra sieć będą: „Hellboy” oraz „After”. Filmy będą dostępne w ofercie dla każdego widza. Dalszy repertuar będzie ustalany na bieżąco.

REKLAMA

Wszystko wskazuje na to, że klienci największej sieci multipleksów będą mogli wkrótce oglądać również kolejne premiery dystrybuowane przez firmę. Na liście zapowiedzianych filmów znajdziemy m.in. 3. część serii „John Wick”, a także animowane „Jutro będzie futro” i „Paskudy. Uglydolls”.

Polska premiery „Hellboya” oraz „After” odbędą się w piątek 12 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA