REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Cinema City wróci w tym tygodniu i to w całej Polsce. Sieć podała datę otwarcia kin

Nareszcie! Kinomani z całej Polski i posiadacze karty Unlimited mogą odetchnąć z ulgą — jeszcze w tym tygodniu swoją działalność wznowi popularna sieć kin Cinema City.

20.07.2020
16:14
cinema city start kina pandemia seanse
REKLAMA
REKLAMA

Szanowni Klienci,

— czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie sieci Cinema City.

Cinema City jest drugą dużą siecią, która zdecydowała się otworzyć swoje podwoje dla widzów: oprócz kin studyjnych funkcjonują też Multikina, jednak tylko w wybranych miastach Polski. Natomiast kina należące do Cinema City zostaną otwarte na terenie całego kraju.

(Ki)nowa normalność

W związku z trwającą pandemią, Cinema City otwiera swoje kina na specjalnych warunkach. Na czym będzie polegać „(ki)nowa normalność”? Przede wszystkim utrzymany ma być obowiązek zakrywania ust i nosa, a także zachowywanie dystansu społecznego. O reszcie wymogów sieć poinformowała na swojej stronie:

Cinema City zasady koronawirus

Co z Unlimited? Cinema City przewiduje gratisy

Cinema City pomyślało również o swoich stałych klientach związanych z marką programem Unlimited. Wkrótce sieć ma skontaktować się ze wszystkimi członkami Unlimited, aby podać im szczegóły dotyczące ich członkostwa.  I jeszcze jedno — firma przewidziała dodatkowy bonus dla członków Unlimited, którzy otrzymają dodatkowo po jednym bilecie na seans 2D (ma być on ważny do końca września):

Dzięki temu będziesz mógł zaprosić osobę towarzyszącą do kin Cinema City! Kod przekażemy użytkownikom którzy mają aktywne konto Unlimited i nie zalegają z bieżącymi opłatami w dniu otwarcia kina. Po ponownym otwarciu automatycznie wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem.

— czytamy w komunikacie.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA