REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Multikino otwiera swoje placówki. Sprawdź, gdzie już dziś będziesz mógł obejrzeć film

Pierwsze kina sieci Multikino otwarto jeszcze w zeszłym miesiącu. Od 19 czerwca działają niektóre placówki w Warszawie, Poznaniu, Zgorzelcu i Pruszkowie. Dziś dołączą do nich Multikina w kolejnych miastach z całej Polski.

10.07.2020
12:11
multikino odmrazanie seanse krakow szczecin
REKLAMA
REKLAMA

Trwa wielkie odmrażanie kin — najszybciej swoją działalność wznowiły kina studyjne, a 19 czerwca jako pierwsza duża sieć na start zdecydowały się niektóre oddziały Multikina — w Warszawie, Poznaniu, Pruszkowie i Zgorzelcu. Gdzie jeszcze możemy liczyć na powrót seansów?

Dziś otwierają się kolejne Multikina: gdzie i co obejrzymy?

W piątek 10 lipca do listy czynnych kin dołączają Multikina w Łodzi Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Szczecinie. 

Na dziś zaplanowano premierowe pokazy muzycznej produkcji „Na topie” oraz film obyczajowy #tuiteraz. Ponadto, w weekend odbędą się seanse romansu „Coś się kończy, coś zaczyna”, obsypanego Oscarami koreańskiego filmu „Parasite” i kryminału z Danielem Craigiem w roli głównej pt. „Na noże”. 

Wrócą premiery „poszkodowane” przez pandemię

W repertuarze znajdą się również produkcje, które miały swoje premiery krótko przed wybuchem pandemii, a których duża część widzów nie miała jeszcze okazji zobaczyć: wśród nich znajdzie się m.in. „Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy, czy „Dżentelmeni” w reżyserii Guya Ritchiego.

Klasyka (i muzyka) jest dobra na wszystko

W ofercie Multikina znajdą się także filmowe hity: m.in. „Interstellar” Christophera Nolana, „Narodziny gwiazdy” z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem oraz horror „To”. Natomiast już 14 i 23 lipca Multikino pokaże bestsellerowy koncert „André Rieu, czyli 70 lat młodości”. Zawiera on najważniejsze muzyczne momenty z dotychczasowej kariery artysty. 

Zaoczny Dzień Dziecka w kinie

Ci, którzy 1 czerwca nie mogli świętować Dnia Dziecka w kinie, będą mogli nadrobić zaległości. Na wielki ekran powrócą bowiem animacje „Naprzód”, „Gang zwierzaków” i „Urwis”. W weekendowym repertuarze znajdzie się również film familijny „Czworo dzieci i coś”, a w ramach „Poranków filmowych” Multikino pokaże nowe odcinki „Psiego Patrolu”.

Bezpieczeństwo przede wsztystkim

Jak zapowiada firma, „przyjemny i bezproblemowy udział w projekcji filmów zapewni przygotowane zaplecze sanitarne”:

Kontynuujemy naszą strategię stopniowego otwierania sieci Multikino. Od 19 czerwca br. otwarte są kina w Warszawie, Poznaniu, Pruszkowie i Zgorzelcu. 10 lipca br. działalność wznowią kina zlokalizowane w Krakowie, Łodzi, Szczecinie, Wrocławiu i Gdańsku. Od najbliższego piątku widzowie będą mogli oglądać filmy na wielkim ekranie w 15 kinach sieci Multikino w 9 miastach w Polsce.

— komentuje Paweł Świst, prezesa zarządu Multikino S.A.

O planowanej dacie otwarcia pozostałych multipleksów, będziemy informować na bieżąco.

Czynne multikina grafika

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA