REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Nowy Cineman.pl jest już dostępny! Ile kosztuje i jak działa serwis, w którym obejrzysz setki filmów w abonamencie?

Cineman.pl to polski serwis video on demand, udostępniający kinowe hity filmowe niedługo po ich premierze kinowej. Dzisiaj wystartowała zapowiadana nowa wersja platformy. Sprawdzamy najważniejsze funkcje.

04.12.2019
8:35
Cineman.pl - nowy interfejs serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Serwis Cineman.pl przeszedł diametralną przemianę. Nowa wersja strony dostępna jest już nie tylko w przeglądarkach internetowych, ale także jako dedykowana aplikacja na telewizorach Smart TV Samsunga, czy w formie nowej aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOs i Android.

Wystartowała też nowa usługa – Cineman Go, przybliżająca serwis do modelu innych platform streamingowych.

Nowy Cineman - logo class="wp-image-351433"

Cineman.pl – jak założyć konto?

Rejestracja w nowej wersji serwisu jest wyjątkowo prosta. Wystarczy podać adres mailowy i zgodzić się na zapisy regualaminu i voilà – możemy śmigać po pełnym katalogu platformy.

Cineman.pl – cena i rodzaj pakietów streamingowych

Cineman.pl to platforma, która działa wedle podwójnego modelu. Serwis oferuje tytuły, które można wykupić w pojedynczym wypożyczeniu – filmy dostępne są w cenach od 4,90 zł do 14,90 zł. Wykupienie pojedynczego filmu umożliwia nam dostęp do niego przez 48 godzin. Na uruchomienie produkcji mamy 28 dni.

Nowością serwisu jest zaś specjalny pakiet miesięczny, umożliwiający dostęp do specjalnie wyselekcjonowanego katalogu Cinemana. Nowa funkcja przybliża serwis do innych platform streamingowych. Za dostęp do biblioteki prawie 1300 tytułów zapłacimy od 19,90 zł (wersja Standard Definition) do 34,90zł (pakiet HD) miesięcznie.

Nowa wersja platformy dostępna jest także przez 7 dni za darmo.

W ramach nowego abonamentu dostaniemy dostęp do wszystkich filmów, z oznaczeniem „W pakiecie”. Za niektóre z najświeższych tytułów, z powodów umów licencyjnych, będziemy musieli zapłacić osobno.

Cineman.pl - strona o John Wick 3 class="wp-image-351436"

Cineman.pl – jakie filmy w bibliotece?

W obecnym katalogu dostępnych jest 1300 tytułów. W tym większość tytułów z biblioteki Mononlith, Gutek Film, Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, czy Hagi Film.

Wśród największych hitów są: „Anna”, nowy film Luca Bessona, oscarowy „La La LandDamiena Chazelle’a, trzy części „Johna Wicka”, „Przełęcz Ocalonych”, czy „Czwarta Władza”.

Cineman.pl – dzielenie konta

REKLAMA

Subskrypcja Cineman.pl będzie dostępna na pięciu urządzeniach (z możliwością ich wymiany) oraz opcją oglądania na dwóch urządzeniach równocześnie.

Serwis jest już dostępny pod adresem Cineman.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA