REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Co nowego u Batmana i Supermana?

Szum medialny wokół filmu "Batman vs Superman" nieco ucichł na jakiś czas po ogłoszeniu sensacyjnego wyboru Bena Afflecka do roli Człowieka-Nietoperza i żarcie Justina Biebera, który miał rzekomo zagrać Robina. Ale że hype nie zrobi się sam, po krótkiej przerwie pojawiło się kilka nowinek. 

24.10.2013
17:44
Co nowego u Batmana i Supermana?
REKLAMA

Pierwsza i chyba najbardziej godna uwagi, to pogłoski o tym, że w zaplanowanym na 2015 rok filmie ma pojawić się kolejna postać świetnie rozpoznawalna przez miłośników komiksu - Wonder Woman. Źródłem pogłosek ma być casting ogłoszony przez Warner Bros., gdzie poszukiwano wyjątkowo sprawnej fizycznej aktorki w wieku od 25 do 33 lat. Dyrektor kreatywny wytwórni, Greg Silverman, przyznał, że wykorzystanie postaci Wonder Woman jest brane pod uwagę, ale żadna decyzja nie została jeszcze podjęta - ani ta, czy w ogóle pojawi się na srebrnym ekranie, ani - jeżeli tak się stanie - w jakiej formie: we osobnym filmie, lub jako bohater drugoplanowy w innym obrazie.

REKLAMA
wonder woman
REKLAMA

Znany scenarzysta i rysownik komiksowy, ikona Marvel Comics, Stan Lee, zażartował, że chętnie pojawiłby się w nadchodzącym sequelu "Człowieka ze stali". W trakcie panelu dyskusyjnego na Wizard World Nashville Comic Con powiedział, że gdyby szefowie DC byli sprytni, zaproponowaliby mu rolę w tym filmie. Jak stwierdził, nikt by w to nie uwierzył i wszyscy poszliby do kina, żeby przekonać się na własne oczy. O ile moim zdaniem jest to wyłącznie żart, spece od Hollywood piszą, że coś może być na rzeczy. Lee pojawił się już w kilku produkcjach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA