REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Sicario 2, Wonder Woman i Final Space - co obejrzeć w ten weekend?

Lipiec nadal częstuje nas kiepską pogodą. Na szczęście kina i serwisy streamingowe przychodzą z pomocą. Jak zawsze wystarczy wybrać pomiędzy domowym zaciszem a srebrnym ekranem.

21.07.2018
9:15
Wonder Woman Co obejrzeć 21 lipca
REKLAMA
REKLAMA

Druga część dobrze przyjętego thrillera. Kolejna odsłona popularnej serii horrorów. Kino superbohaterskie w najlepszym wydaniu DCEU. A to nie wszystko, bo ten weekend także przynosi kilka ciekawych filmów i seriali.

Najlepsze filmy, seriale i programy  – co obejrzeć w ten weekend?

Sequel filmu z 2015 r. Matt i Alejandro znowu pracują na pograniczu, gdzie starają się dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego bossa oraz handlarza bronią. Rząd federalny żąda użycia w walce ciężkiego sprzętu i jednostek specjalnych. To jednak przynosi efekt odwrotny do pożądanego; pozornie rutynowa misja zamienia się w prawdziwą wojnę z oddziałami Reyesa. Do tego Alejandro podejmuje się samotnej misji po meksykańskiej stronie granicy, przez co budzą się demony jego przeszłości.

Film Stefano Sollimy można oglądać w kinach.

Pierwsza noc oczyszczenia

Czwarty odsłona cyklu o nocy anarchii. Tym razem twórcy prezentują prequel trylogii. Do władzy dochodzą nowe elity, tworzące tzw. The New Founding Fathers of America. W ramach eksperymentu decydują się na wprowadzenie dwunastogodzinnego bezprawia na Staten Island. Nikt nie jest przymuszony do pozostania na wyspie, jednak śmiałków czeka nagroda w wysokości 5 tys. dol. Muszą jednak przeżyć całą noc, podczas której każda zbrodnia pozostanie bezkarna.

Film Gerarda McMurraya można oglądać w kinach.

Ojciec roku

Nowa komedia prosto od Netfliksa. Dwóch świeżo upieczonych absolwentów studiów ucina sobie pogawędkę po pijaku. Panowie dyskutują o tym, który z ich ojców okazałby się lepszy w bójce. Pozornie błaha rozmowa ma jednak nieoczekiwane konsekwencje. Otóż obaj bohaterowie tej konwersacji decydują się faktycznie sprawdzić, który z nich jest lepszy. Przedziwna sytuacja prowadzi do zerwanych przyjaźni czy utraty pracy, a także przenosi się na osoby postronne.

Film Tylera Spindela można już oglądać na Netfliksie.

Prawdopodobnie najlepszy jak do tej pory film DCEU. Wyspę Amazonek zakłóca wypadek amerykańskiego samolotu. Ludność z ust pilota dowiaduje się o wielkiej wojnie, która ogarnęła cały świat. Księżniczka Diana decyduje się opuścić dom, by pomóc w zażegnaniu konfliktu. Walcząc u boku ludzi, odkrywa pełnię swoich nadprzyrodzonych mocy. Jednocześnie zaczyna dostrzegać, co jest jej prawdziwym przeznaczeniem.

Film Patty Jenkins można obejrzeć w niedzielę o 20:10 na HBO oraz na HBO GO.

Nowy serial animowany w katalogu Netfliksa, wyprodukowany na zlecenie stacji TBS. Gary to entuzjastyczny astronauta, marzący o zgłębianiu kolejnych tajemnic wszechświata. Jego towarzyszem jest Mooncake, uroczo wyglądający kosmita, będący niszczycielem planet. Dwójka wspólnie podróżuje po galaktykach, pragnąc znaleźć koniec kosmosu. Przy okazji muszą zadać sobie pytanie, czy wszechświat jest rzeczywistym bytem.

1. sezon jest już dostępny na Netfliksie.

REKLAMA

A co poza tym?

Na HBO GO dostępne są nowe odcinki Ostrych przedmiotów, Sukcesji oraz The Affair. Premierowy epizod tego ostatniego serialu zobaczycie także na Showmaksie, na którym czeka także 3 dni Kondora. Z kolei na Netfliksie można obejrzeć nowy sezon dokumentu Last Chance U. W sobotę o 20:10 na Polsacie emitowane będzie Życie Pi. Z kolei na 21:00 Polsat Film zaplanował Punishera z Thomasem Jane, a TVN Fabuła Tron: Dziedzictwo. Natomiast w niedzielę o 20:00 TVN proponuje Władcę Pierścieni: Dwie Wieże, a na Polsat Film o 21:00 można obejrzeć Desperado.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA