REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Wariat, Kamerdyner i ewakuacja wojsk alianckich - co obejrzeć w ten weekend?

Nie ma co tracić czasu – siadajcie wygodnie i oglądajcie nowości z tego tygodnia. Wybierzcie tylko miejsce seansu i interesujący was tytuł. Kina i serwisy resztę robią za was.

22.09.2018
9:00
Dunkierka co obejrzeć 22 września
REKLAMA
REKLAMA

Dziwaczne seriale komediowe od Netfliksa. Film fantasy z Jackiem Blackiem i Cate Blanchett. Do tego polski dramat o Kaszubach z 20-lecia międzywojennego. Na pewno któraś z tych pozycji was zainteresuje.

Najlepsze filmy, seriale i programy – co obejrzeć w ten weekend?

Wariat

Annie Landsberg wydaje się nie mieć żadnego życiowego celu, a jej relacje z rodziną doprowadzają ją do rozpaczy. Owen Milgrim pochodzi z bardzo bogatej rodziny, jednak od lat zmaga się ze schizofrenią. Nadzieją dla dwójki nieznajomych jest nowatorska terapia doktora Manterlaya. Bohaterowie zgłaszają się na testy leków, które mają położyć kres wszelkim problemom psychicznym. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Serial można już oglądać na Netfliksie.

The Good Cop

Tony Junior to wzorowy policjant. Nikt nie dorówna jego uczciwości i chęci przestrzegania wszystkich norm i reguł. Z kolei jego ojciec, Tony Senior, to całkowite przeciwieństwo. Jako gliniarz nie miał najlepszej reputacji, a swoją karierę zakończył wyrokiem więzienia. Po wyjściu zamieszkuje z synem, któremu stara się udzielać porad zawodowych. Mimo różnic w charakterach ojciec i syn dbają o siebie nawzajem i starają wyjaśnić różne dziwaczne zbrodnie.

Serial jest już dostępny na Netfliksie.

Kamerdyner

Pochodzący z kaszubskiej rodziny Mateusz Krol trafia pod opiekę pruskiej rodziny von Kraussów. W pałacu niczego mu nie brakuje; poznaje tu także Maritę, córkę swoich opiekunów, w której wkrótce się zakochuje. Jednocześnie ojciec chrzestny chłopaka, Bazyli Miotke, jako dyplomata walczy o kaszubską sprawę na konferencji w Wersalu. Traktat pokojowy oznacza utratę majątku i wpływów przez von Kraussów. Stosunki pomiędzy Kaszubami, Polakami a Niemcami są bardzo napięte, a świat dąży do kolejnej wojny.

Film Filipa Bajona można już oglądać w kinach.

Zegar czarnoksiężnika

Osierocony Lewis Barnavelt trafia pod opiekę tajemniczego wuja Jonathana. Po przybyciu do jego położonej na odludziu rezydencji chłopak odkrywa, że krewniak zajmuje się magią. Jonathan próbuje rozwikłać zagadkę czarnoksiężnika Isaaca Izarda, który przed laty skonstruował zegar odmierzający czas do końca świata. Mechanizm został ukryty w ścianach domu, w którym teraz mieszkają bohaterowie. Odnalezienie go jest jedynym sposobem na uniknięcie zagłady.

Film można już oglądać w kinach.

Nagrodzony trzema Oscarami najnowszy film Christophera Nolana. Uwięzieni na plażach Dunkierki żołnierze aliantów czekają na ratunek. Szeregowiec Tommy ma świadomość nadciągających wojsk niemieckich i próbuje uratować się na własną rękę. Z pomocą żołnierzom rusza flota cywilnych angielskich statków, wśród których jest jacht pana Dawsona. Osłonę w ewakuacji ma zapewnić mała eskadra lotnicza, w skład której wchodzi Farrier. Rozpoczyna się wyścig z czasem.

Film można obejrzeć w niedzielę o 20:10 na HBO.

REKLAMA

A co poza tym?

W kinach możecie także obejrzeć film Johnny English: Nokaut. W HBO GO znajdziecie nowy odcinek Graczy, a na Netfliksie Better Call Saul. W sobotę o 20:05 na Polsacie można obejrzeć Gdzie jest Dory, a o 21:00 na Polsat Film Wolverine’a. Z kolei o 21:45 na TVN-ie Piratów z Karaibów: Skrzynię umarlaka. Natomiast w niedzielę o 20:00 na TVN Siedem emitowany będzie Harry Potter i Czara Ognia, a o 20:10 TVP1 ma dla nas nowy odcinek Dróg wolności. O 21:00 TVN Fabuła ma dla nas Strażników Galaktyki, a o 21:30 TVN wyświetli nową Pułapkę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA