REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Drogi wolności, Iniemamocni i Drapacz chmur - co obejrzeć w ten weekend?

Niestety lipcowa pogoda dalej nas nie rozpieszcza. Na szczęście są nowe filmy i seriale! I w ten weekend znajdzie się kilka ciekawych propozycji.

14.07.2018
9:00
Co obejrzeć 14 lipca Iniemamocni 2
REKLAMA
REKLAMA

Sequel popularnej animacji sprzed kilkunastu lat, nowy historyczny serial TVP, stworzony z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, Dwayne Johnson biegający na ekranie pośród kolejnych wybuchów, pożarów i strzelanin - to tylko kilka opcji z listy produkcji, na które warto zwrócić uwagę w tym tygodniu.

Najlepsze filmy, seriale i programy - co obejrzeć w ten weekend?

Sequel nagrodzonego dwoma Oscarami filmu animowanego z 2004 roku. Po pokonaniu Syndrome’a Bob i Helen stają przed kolejnymi wyzwaniami, z których najtrudniejszym wydaje się wychowywanie dzieci. Zajmowanie się rodziną spada jednak na Pana Iniemamocnego, bo Elastyna poświęca czas karierze. Obdarzona ponadnaturalnymi zdolnościami familia musi mieć się jednak na baczności. W mieście pojawia się kolejny przeciwnik, który już szykuje spisek przeciw Iniemamocnym.

Film Brada Birda można już oglądać w kinach.

Drogi wolności

Serial zapowiadany jako jedna z największych produkcji Telewizji Polskiej ostatnich lat. Mieszkające w Krakowie siostry Biernackie marzą o założeniu własnego czasopisma. Jednak na drodze do ich planów stoi wiele przeszkód, bo obyczaje drugiej dekady XX w. nie sprzyjają prowadzeniu przedsiębiorstw przez kobiety. Do tego w Europie rozpoczyna się I wojna światowa, której konflikty nie ominą także ziem Polski. Ponadto Biernaccy będą musieli zmierzyć się z rodzinnym sekretem sprzed lat.

Prapremierę 1. odcinka można obejrzeć w niedzielę o 20:10 na TVP1.

Dwayne Johnson po raz kolejny przybywa ratować pozornie beznadziejną sytuację. Will Ford to były agent FBI, specjalizujący się w odbijaniu zakładników, obecnie zajmujący się ochroną wieżowców. Podczas misji w jednym z drapaczy chmur w Chinach budynek zostaje zaatakowany i podpalony. Ford musi uciec z płonącej konstrukcji i udowodnić, że to nie on odpowiada za pożar. Musi także uratować swoją rodzinę, która jest uwięziona w wieżowcu.

Film Rawsona Marshalla Thurbera można oglądać w kinach.

Po nieźle przyjętym Ładunku Netflix serwuje nam kolejny film w klimacie postapo. Ziemię, jak zawsze, pustoszy tajemniczy kataklizm. Ocaleli ludzie nie przemieniają się jednak w żądne krwi bestie, a przynajmniej nie dosłownie. Ludzkość pogrąża się jednak w przemocy i dezinformacji, którym nie widać końca. Will zachowuje jednak zdrowy rozsądek i myśli o swojej ciężarnej żonie. Razem ze swoim teściem wyrusza ukochanej na ratunek.

Film Davida M. Rosenthala można już oglądać na Netfliksie.

Famous In Love

Paige, studentka szkoły biznesowej, od zawsze marzyła o karierze aktorki. Za namową współlokatorów decyduje się wziąć na udział w castingu do jednej z wysokobudżetowych produkcji. Bohaterka nie liczy na sukces, jednak przesłuchanie okazuje się sukcesem. Paige dostaje swoją szansę na karierę w Hollywood, a salony stoją przed nią otworem. Szybko odkrywa jednak, że ten biznes ma także swoją przykrą stronę.

Cały 2-sezonowy serial można obejrzeć w HBO GO.

REKLAMA

A co poza tym?

Na Netfliksie można obejrzeć nowe sezony Archera oraz Baronów narkotykowych. Z kolei HBO GO proponuje kolejny odcinek Sukcesji. Showmax natomiast dodał do swojego katalogu najnowsze odcinki Cloak & Dagger czy Opowieści podręcznej. W obu tych serwisach znajdziemy także świeży epizod The Affair. W sobotę o 21:00 Polsat Film wyemituje Królestwo niebieskie. W niedzielę zaś na 20:00 TVN zaplanował Władcę Pierścieni: Drużynę Pierścienia, a TVN Siedem Sumę wszystkich strachów. W ten sam dzień o 20:10 na HBO można obejrzeć Emotki. Film.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA