REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Mamma Mia 2, Thor: Ragnarok i Orange Is the New Black - co obejrzeć w ten weekend?

Znowu udało się jakoś dotrwać do weekendu, więc jest okazja do naładowania baterii. Energię łatwo odzyskać, oglądając jakiś ciekawy film lub serial. A nowości nie brakuje i tym razem.

28.07.2018
9:00
Orange Is The New Black 5 sezon recenzja
REKLAMA
REKLAMA

Sequel popularnego musicalu sprzed dekady, kolejny sezon lubianego serialu Netfliksa oraz jeden z najnowszych filmów MCU. To część propozycji, które na ten tydzień przygotowały kina, serwisy streamingowe i telewizja. Rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie, co warto obejrzeć w ten weekend.

Najlepsze filmy, seriale i programy - co obejrzeć w ten weekend?

Sequel musicalu z piosenkami ABBY z 2008 roku. Na wyspie Kalokairi Sophie spotyka się z przyjaciółkami swojej matki – Rosie i Tanyą. Kobieta informuje je, że jest w ciąży i boi się sama wychowywać dziecko. Rosie i Tanya obiecują jej pomóc, podobnie jak jej ojczym, Sam, oraz Harry i Bill - byli partnerzy Donny. Cała piątka rozpoczyna opowiadać Sophie o jej matce, która kiedyś znalazła się w podobnej sytuacji, mając na głowie także utrzymanie willi oraz występy w zespole.

Film Ola Parkera można już oglądać w kinach.

Niepoczytalna

Thriller ze znaną z The Crown Claire Foy w roli głównej. W wyniku prześladowania Sawyer niemal nabawiła się załamania psychicznego. Kobieta wyjeżdża do innego stanu, by odciąć się od stalkera. W nowym miejscu nie jest jednak lepiej; nachalni współpracownicy nie ułatwiają jej powrotu do normalności. Sawyer udaje się zatem do szpitala, by poprosić o radę psychiatrę. Omyłkowo zostaje zatrzymana na oddziale, na którym przebywa jej dawny prześladowca.

Film Stevena Soderbergha można już oglądać w kinach.

Nowe odcinki jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa. Niewiele wiadomo na temat fabuły nowej odsłony, ale należy pewnie spodziewać się zmian. W poprzedniej serii główne bohaterki rozdzielono i przeniesiono do innych zakładów karnych. Czy to koniec ich znajomości? Czy w tym sezonie poznamy zupełnie nowe postaci? Czy całość czeka wielka przebudowa? To tylko kilka pytań, które fani Orange Is the New Black zadają sobie przed 6. odsłoną.

Nowe odcinki można już oglądać na Netfliksie.

Zagłada

Netflix znowu nie zawiódł, jeśli idzie o dodanie do swojego katalogu thrilleru sci-fi. Tym razem poznajemy Petera, którego regularnie nawiedza koszmarny sen o utracie rodziny. Wkrótce wyobrażenie może stać się rzeczywistością. Ziemia zostaje zaatakowana przez obcą cywilizację, której celem wydaje się być zniszczenie ludzkości. Peter będzie musiał odnaleźć w sobie pokłady nadludzkiej siły, by ocalić bliskich.

Film Bena Younga jest już dostępny na Netfliksie.

Trzecia odsłona przygód nordyckiego boga, uznawana za jeden z najzabawniejszych i najlepszych filmów MCU. Hela, wyklęta córka Odyna, przejmuje władzę nad Asgardem. Jednocześnie w wyniku nieszczęśliwego zbiegu wydarzeń Thor trafia na planetę Sakaar, gdzie staje się niewolnikiem przeznaczonym do walk na arenie. Pozbawiony swojego młota bohater musi stawić czoła Hulkowi, który jest gwiazdą walk gladiatorów. Thor planuje także ucieczkę z planety i uratowanie swojego ludu.

Film Taiki Waititeto można obejrzeć w niedzielę o 20:10 na HBO oraz HBO GO.

REKLAMA

A co poza tym?

Na Netfliksie dostępny jest 3. sezon El Chapo. Z kolei na HBO GO czekają nowe odcinki Ostrych przedmiotów, Sukcesji oraz The Affair, które znajdziemy także na Showmaksie. W sobotę o 21:00 na Polsat Film emitowany będzie Kapitan Phillips. O tej samej porze na TVN Fabuła można zobaczyć San Andreas z The Rockiem. W niedzielę o 20:00 TVN proponuje Władcę Pierścieni: Powrót Króla, a Cinemax Króla Artura: Legendę miecza, który pojawi się także na HBO GO. Z kolei o 21:00 TVN Fabuła wyświetli Supermana: Powrót.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA