REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

„Avengers: Koniec gry”, horror Netfliksa oraz Natalie Portman w „Vox Lux”. Radzimy, co obejrzeć w weekend

Ostatni weekend kwietnia to przede wszystkim wielkie święto dla fanów Marvela na całym świecie. Jednak świat rozrywki w wolne dni to więcej niż tylko finał III fazy Marvel Cinematic Universe. Sprawdzamy, na co jeszcze warto zwrócić uwagę.

27.04.2019
11:00
co obejrzec w weekend avengers koniec gry
REKLAMA
REKLAMA

Po kilku dniach pięknej pogody przyszła pora na odrobinę kapryśnego kwietnia. Weekend zatem może minąć w niektórych częściach Polski głównie pod znakiem deszczowej pogody. I chociaż niektórzy nie będą z tego powodu pocieszeni, to jednak jest cała masa rozrywek, które mogą zapełnić nasz czas nawet bez pięknego słońca za oknem. O to w ten weekend z pewnością zadbały kina, serwisy VOD, a także telewizja.

Najlepsze filmy, seriale i programy – co obejrzeć w ten weekend?

Młoda kobieta jest zaintrygowana tajemnicą wokół dawcy narządu, który uratował jej życie. Odkrywając coraz więcej sekretów związanych z jego nagłą śmiercią zaczyna sama przyjmować cechy zmarłego, z których część jest naprawdę przerażająca.

1. sezon serial „Chambers” możecie obejrzeć na platformie Netflix od 26 kwietnia.

Film opowiada historię najsłynniejszej ginekolożki czasów PRL-u. Zanim jednak jej książka „Sztuka kochania” podbiła polskie księgarnie, jej autorka przebyła długą i ciężką drogę przez konserwatywną obyczajowość i oficjalną cenzurę władz państwowych.

Film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” jest dostępny w serwisie Netflix od 27 kwietnia.

„Troja” to ekranizacja jednej z najsłynniejszych opowieści antycznych spisanej przez Homera „Iliady”. Historia skupia się na zakazanej miłości Parysa, księcia Troi i Heleny, królowej Sparty. Ich miłość i w konsekwencji porwanie Heleny stały się przyczyną wielkiej wojny, w wyniku której cała starożytna cywilizacja Trojan legła w gruzach.

Film „Troja” obejrzycie na HBO GO od soboty, 27 kwietnia.

Zakończenie III fazy MCU to epicka opowieść o zdziesiątkowanych superbohaterach, którzy raz jeszcze decydują się podjąć rozpaczliwą próbę uratowania świata. Produkcja podejmuje opowieść o uniwersum Marvela zaraz po wstrząsających wydarzeniach z finału „Avengers: Wojna bez granic”.

„Avengers: Koniec gry” jest dostępne w polskich kinach od czwartku, 25 kwietnia.

Celeste (Natalie Portman) szybko zdobyła szczyty sławy, po części dzięki wielkiej tragedii, która zrobiła z niej gwiazdę muzyki pop. Kariera kobiety rozwijała się w cieniu wielkich wydarzeń XXI wieku. Po skandalicznym incydencie z jej udziałem, Celeste chce wrócić na scenę. Jednak aby tego dokonać, musi zmierzyć się z dręczącymi ją wspomnieniami i przygotować się do wielkiej trasy koncertowej.

„Vox Lux” obejrzycie w polskich kinach od piątku, 26 kwietnia.

A co poza tym?

REKLAMA

W sobotni wieczór na antenie TVN pojawi 5. odcinek serialu „Chyłka – zaginięcie”. Następnie na tym samym programie o 21:00 będziemy mogli obejrzeć fenomenalnego Tomasza Kota w filmie „Bogowie”, by w końcu o 23:25 przejść do klasyki polskiego kina wraz z produkcją „Psy”. Na TVP Kulutra obejrzymy o 20:20 film z Meryl Streep „Sierpień w hrabstwie Osage”.

Niedziela przyniesie nam nieco większy wybór. Na antenie TVP2 o 21:20 pojawi się produkcja „Prawdziwe męstwo”. TVN zaproponuje nam najpierw o 21:30 piąty odcinek serialu „Szóstka”, a następnie o 22:35 hit „Niepamięć”. Jeśli nie będziecie mogli zasnąć, to na TVP Kultura o 23:40 pojawią się „Córki dancingu”. Z kolei w nocy z niedzieli na poniedziałek o 01:55 na Polsacie obejrzycie produkcję „Spider-Man: Homecoming”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA