REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

„Boże ciało”, trylogia „Iron Man" czy niegrzeczny Vega? Podpowiadamy, co obejrzeć w świąteczny weekend

W tym roku świąteczne spotkania w większym rodzinnym gronie nie są wskazane. Na szczęście nikt, kto zamknie się sam w pokoju, nie będzie się nudził. Na platformach VOD i w telewizji znajdzie bowiem mnóstwo interesujących filmów i seriali do obejrzenia. 

11.04.2020
9:00
co obejrzeć w weekend
REKLAMA
REKLAMA

W świąteczny, długi weekend jest z czego wybierać. W serwisach VOD pojawi się sporo interesujących tytułów, a w telewizji nie zabraknie filmowych emocji, bo Canal+ przygotował dla widzów gorące premiery polskich filmów.

Filmy, seriale, programy - podpowiadamy, co obejrzeć w weekend:

Trylogia Iron Man

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że nadchodzą zmiany w planowanej ofercie HBO GO na kwiecień. Pojawi się chociażby duża paczka filmów MCU. Na pierwszy ogień idzie trylogia „Iron Man”. Trzy części superbohaterskich przygód Roberta Downeya Jra. pojawiły się w serwisie 10 kwietnia. Przed nami jeszcze trylogia „Kapitana Ameryki” i „Thora”.

Trylogia „Iron Man” już dostępna na HBO GO.

Natręt

Młode małżeństwo kupuje swój wymarzony dom. Problemem jest to, że dawny właściciel wcale nie ma zamiaru go opuszczać. Tak zaczyna się ten pełen napięcia thriller.

„Natręt” już dostępny na HBO GO.

Sprawa idealna

Spin-off „Żony idealnej” zyskał wierne grono odbiorców. To już 4. sezon serialu przedstawiającego perypetie wybitnej prawniczki, która traci wszystkie swoje oszczędności i musi podjąć pracę w afroamerykańskiej kancelarii.

1. odcinek 4. sezonu „Sprawy idealnej” już dostępny na HBO GO.

Pokochaj, poślub, powtórz

Twórcy filmowi wykorzystują motyw pętli czasowej na różne sposoby. Tym razem, po raz kolejny, na wesoło. Główny bohater Jack przeżywa wielokrotnie ten sam dzień, chcąc sprawić, aby jego ślub i wesele były idealne.

„Pokochaj, poślub, powtórz” już dostępne na Netflix Polska.

Bad Boy

Najnowszy film Patryka Vegi z powodu koronawirusa - wcześniej niż pierwotnie zakładano - pojawił się w serwisach VOD. „Bad Boy” to historia bratobójczej walki o kobietę. Głównymi bohaterami są Piotr i Paweł. Jeden jest policjantem, a drugi związał się z przestępczym środowiskiem pseudokibiców.

„Bad Boy” już dostępne w serwisach VOD.pl, Ipla i Netflix Polska.

Klub winowajców

Klasyka kina młodzieżowego od Johna Hughesa. Jest to opowieść o piątce uczniów, którzy utknęli na całą sobotę w kozie. Wypełniają czas przeznaczony na odbywanie kary na rozmowy, tańce i korzystanie z używek. Podczas seansu czeka was mnóstwo zabawy i jeszcze więcej przemyśleń.

Klub winowajców już dostępny na Netflix Polska.

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: Toma Hardy'ego jako „Venoma” (HBO2, sobota 15:30), polską produkcję z Billem Pullmanem „Ukryta gra” (Canal+, sobota 20:00), wsiąść do rozpędzonego autobusu w „Speed: Niebezpieczna prędkość” (Stopklatka, sobota 20:00) i  „Pasję” (TV Puls, sobota 22:05).

REKLAMA

W niedzielę szczególnie polecamy: parodię slasherów „Straszny film” (TV4, niedziela 20:00), 9. film Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood” (HBO, niedziela 20:10), polski kryminał „Czarny Mercedes” (Canal+, niedziela 20:00) i polskiego kandydata do Oscara „Boże ciało” (Canal+, niedziela 22:00).

W wielkanocny poniedziałek szczególnie polecamy: roztańczone „Dirty Dancing” (TV Puls, poniedziałek 20:00), ostatnią część przygód Avengersów „Avengers: Koniec gry” (HBO, poniedziałek 22:15), akcyjniaka z Tomem Cruise’em „Mission Impossible: Rogue Nation” (Polsat, poniedziałek 22:40), Roberta De Niro jeżdżącego po Nowym Jorku w „Taksówkarzu” (Cinemax, poniedziałek 23:20).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA