REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Coldplay wypuścił świetny, interaktywny teledysk do "Ink"

Interaktywne teledyski nie są może niczym nowym, ale to wciąż jeszcze bardziej rzadkość, niż standard. Brytyjski zespół Coldplay udostępnił właśnie klip do utworu "Ink" i jest to chyba najlepsze, co może was spotkać dzisiejszego sennego i ponurego poranka. 

28.11.2014
9:32
Coldplay wypuścił świetny, interaktywny teledysk do „Ink”
REKLAMA
REKLAMA

Nic nie działa tak kojąco jak niesamowicie przyjemna, miła dla ucha melodia w połączeniu z bardzo estetycznym wideoklipem, pozwalającym nam obyć relaksującą muzyczną podróż. Interaktywny teledysk do "Ink", uwzględniając wszystkie możliwe ścieżki, które możemy wybrać, oferuje aż 300 wariacji tej opowieści o zagubionym wędrowcu. Utwór pochodzi z ostatniej płyty Coldplay zatytułowanej "Ghost Stories", będącej jak dotąd najlepiej sprzedającym się krążkiem tego roku. Klip możecie odtworzyć tutaj lub po kliknięciu w poniższy obrazek. 

REKLAMA
coldplay ink teledysk 2

Klip od Coldplay to zdecydowanie jeden z moich faworytów w kategorii "interaktywne". Z innych, wartych uwagi, polecam jeszcze "Like A Rolling Stone" Boba Dylana, w którym można dopasowywać obraz do muzyki, “We Used To Wait” Arcade Fire, którego akcja rozgrywa się w... twoim mieście oraz “I’ve Seen Enough” Cold War Kids, gdzie to my decydujemy, jak będzie brzmiał utwór i jakie instrumenty w nim usłyszymy. Interaktywne teledyski to fantastyczne doświadczenie i trochę żal, że wciąż powstaje ich tak mało. Póki co zachęcam do odkrywania kolejnych ścieżek w "Ink".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA