REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serialowy Constantine jednak jeszcze powróci. W innej produkcji

Stacja NBC przed dwoma miesiącami skasowała serial "Constantine". Choć jego twórcy robili, co mogli, ze względu na niski poziom produkcji i niezadowalające wyniki oglądalności, nie udało im się znaleźć dla niego nowego domu. Z głównym bohaterem będziemy mogli się jednak pożegnać jeszcze raz - The CW potwierdziło, że pojawi się on w jednym z odcinków "Arrow".

12.08.2015
11:24
Serialowy Constantine jednak jeszcze powróci. W innej produkcji
REKLAMA
REKLAMA

O możliwych crossoverze mówiło się od dawna. W maju tego roku Stephen Amell, odtwórca roli głównego bohatera serialu "Arrow" zaproponował, że jeżeli znajdzie się stacja, która zdecyduje się stworzyć kontynuować "Constatine", to chętnie weźmie w nim gościnny udział. Chętnych jednak nie było i wydawało się, że pomysł na stworzenie crossoveru "Constantine" i "Arrow" nie zostanie zrealizowany.

REKLAMA
constantine nbc

Okazuje się, że jednak będzie inaczej. Matt Ryan jako Constantine pojawi się na ekranie jeszcze jeden, ostatni raz. Wystąpi on w piątym odcinku czwartego sezonu "Arrow", zatytułowanym "Haunted". Nie należy spodziewać się, że będzie to cokolwiek ponad szansa na godne pożegnanie bohatera, który zdaniem niektórych, zbyt szybko pozbawiony został swojego serialu. Choć pomysłów na wykorzystanie tej postaci jest sporo i zapewne Constantine otrzyma jeszcze kiedyś własne widowisko, a wraz z nim kolejną szansę, to raczej nie nastąpi to wkrótce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA